X

Sasniegumi

Konkurss "Balsis 2023"

21.februārī Sējas skolas vokālais ansamblis "Notiņas" konkursa "Balsis 2023" 1.kārtā ieguva 1.pakāpi , kā arī tika izvirzīts uz konkursa 2.kārtu, kas norisināsies Limbažos 9.martā!Sveicam!
Lepojamies ar Sējas pamatskolas 7.klases skolnieku Aleksi Luī Likā Eduardu Gastonu Adam, kurš VOLVO OPEN CUP 2022 sacensībās daiļslidošanā ieguva 1. vietu savā vecuma grupā!

Lepojamies ar Sējas mazpulka sniegumu jaunatnes organizāciju salidojumā "Zaļais starts 2022".
Skaļās lasīšanas sacensība!
Sējas pamatskolas 6.klases skolniece Daniela Maksimova, startējot "Skaļās lasīšanas sacensības" reģionālajā finālā, izcīnījusi ceļazīmi uz lielo Skaļās lasīšanas sacensības finālu.
Fināls notiks 25.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur Daniela pārstāvēs Sējas skolu valsts mērogā.

Apsveicam Danielu un skolotāju Ligitu Šleieri ar panākumu un vēlam izdošanos lielajā finālā!

Skatuves runas konkurss

Sējas pamatskolas skolēni veiksmīgi startējuši Pierīgas pašvaldību nodibinājuma izglītības iestāžu Skatuves runas konkursa 1.kārtā. 2.-3. klašu grupā startēja 3.klases skoniece - Evelīna Vīksnīte, skolotājas Ligitas Šleieres vadībā, iegūstot 1.pakāpi. 
4.-6.klašu grupā veiksmīgi startēja 5.klases skolniece Daniela Maksimova, arī skolotājas Ligitas Šleieres vadībā, iegūstot 2.pakāpi. 
Savukārt 7.-9.klašu grupā, pārliecinoši labāko rezultātu un , iegūstot Augstāko pakāpi, startēja Sējas skolas 7.klases skolniece Ance Emīlija Ozoliņa, skolotājas Ligitas Šleieres vadībā.
Ar uzrādītajiem rezultātiem gan Evelīna Vīksnīte, gan Ance Emīlija Ozoliņa ir ieguvušas tiesības startēt Skatuves runas konkursa otrajā kārtā.

Rezultāti tiešām ir ļoti iepriecinoši un mēs lepojamies ar saviem skolēniem!

Paldies audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājai par ieguldīto darbu!OLIMPIĀDES 2020/2021 MĀCĪBU GADĀ


Neskatoties uz attālināto mācību darbu, notiek valsts organizētās 2.posma novadu (Pierīgas novadu apvienība) olimpiādes. Sējas pamatskolas skolēni kopā ar saviem pedagogiem tām gatavojas un piedalās.

Šajā mācību gadā olimpiādēs jau piedalījušies:
♦ Bioloģijā - Jānis Reinis Reinsons - skolotāja Vizma Miķelsone;
♦ ES Dabaszinātņu olimpiāde - Jānis Gustavs Fernats – skolotājas Vizma Miķelsons un Anita Vītola;
♦ Latviešu valoda un literatūra - Sindija Santa Zauere – skolotāja Ligita Šleiere;
♦ Latviešu valoda un literatūra - Eva Gabriela Pudule – skolotāja Kristīne Žilinska.

Īpaši vēlamies izcelt Sindiju Santu Zaueri, kura izcili nodemonstrēja savas zināšanas, izcīnot 2.vietu.

Apsveicam Sindiju Santu ar šo sasniegumu!


Lepojamies!


III Starptautiskais Vizuālās mākslas konkurss "Mākslinieka Ģederta Elisa mīklu minot".
Zīmējumu konkursa "Lauku sadzīves aina" simpātijas balvas ieguvējs Kārlis Eduards Skuja.
Radi rotājot

Iepriekšējā mācību gadā valstī tika organizēts vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekts “RADI ROTĀJOT”, kura ietvaros Latvijas vispārizglītojošo skolu audzēkņi tika aicināti iesūtīt radošus darbus par godu šovasar paredzētajiem Skolēnu dziesmu un deju svētkiem.

Projekts tika īstenots trīs kārtās, vienlaicīgi ietverot trīs tā norises: 1. kārta – izglītības iestādēs, 2. kārta – kultūrvēsturiskajos novados, 3. kārta tika paredzēta realizēt bērnu mākslas darbu izstādes veidā Svētku norises laikā.

Sējas pamatskolas audzēkņi, vizuālās mākslas skolotājas Vitas Vīksnes vadībā, piedalījās projekta divās aktivitātēs: vizuālajā mākslā un vizuāli plastiskajā mākslā.

Vizuāli plastiskās mākslas aktivitātē tika pieteikti divi darbi.

Ar darbu “Poģis poģojās” piedalījās Sindija Santa Zauere. Meitene darināja lielformāta “pogu”, aplīmējot koka pamatni ar vairākiem simtiem pogu, simboliski attēlojot Sauli, kuru ietver Dziesmu svētku dalībnieki. Ar šo darbu Sindija ieguva atzinību.

Kolektīvo darbu “Riti, riti Auseklīti” veidoja 1.- 5. klašu audzēkņi. No papīra locīšanas tehnikā tika izveidoti Auseklīši, uz kuriem tika uzlīmēti no vienreizējās lietošanas koka karotēm atveidotie Dziesmu svētku dalībnieki. Darbs ieguva godalgoto 3. vietu.

Vizuālās mākslas aktivitātē darbu iesniedza Mareks Skujiņš, saņemot par to 3. vietu ar darbu “Nāc ar mani rotāties”.

Attēlos:

 

Dažas no darba “Riti, riti Auseklīti” autoriem – Selēna Anna Červoņeca, Grineta Kikuste, Elza Maira Tirzbanurte un Annija Prauliņa.

Sindija Santa Zauere pie darba “Poģis poģojās”Mareks Skujiņš. “Nāc ar mani rotāties”

 Vita Vīksne
Skaļās lasīšanas sacensība


Lepojamies ar 7.klases skolnieku Ričardu Lapsiņu, kurš, uzvarot skolas atlases kārtā, piedalījās Skaļās lasīšanas sacensību reģionālajā finālā Salaspils bibliotēkā. Ričards lasīja fragmnetu no grāmatas Ledusjūras pirāti un saņēma atzinību par veiksmīgu startu Skaļās lasīšanas sacensībās!
Apsveicam!
Sējas skolas Tūristu sasniegumi O.Klapa piemiņas kausā 2019 Misā


Sējas pamatskolas Tūrisma pulciņa C un D vecuma komandas izcīnījušas lieliskus panākumus O.Klapa piemiņas kausā 2019, Misā.
D grupas komandas ieguva I vietu Kontroles kombinētajā pārgājienā un II vietu Komandu tūrisma tehnikā, kas kopvērtējumā ļāva komandai izcīnīt augsto pirmo vietu!
 Savukārt C grupas komanda Komandu tūrisma tehnikā izcīnija 3. vietu un Kontroles kombinētajā pārgājienā un 4. vietu, kas kopvērtējumā komandai deva 4.vietu.


                                       FIRST LEGO League -2019
       Salaspils 1.viduskola 23.martā uzņēma FIRST LEGO League -2019 pusfinālistus, lai sacenstos par iespēju piedalīties sacensību finālā Valmierā. Sējas pamatskolu pārstāvēja komanda "Čaklie roboti". Komandas tika vērtētas 4 disciplīnās un kopvērtējumā. Skolas komanda šogad izcīnīja 1.vietu pamatvērtību kategorijā un ieguva tiesības startēt finālā.

             Ventspils izaicinājums 2018

         Jau trešo gadu 1. – 12. klašu skolēnus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aicināja sacensties un pierādīt savas prasmes radošā tehnoloģiju pielietošanā konkurss “Ventspils IT izaicinājums”.

        Konkurss norisinājās divās kārtās. 1.kārtā bija nepieciešams izveidot video, kurā vajadzēja pastāstīt, kā izmantojot IT veiksmīgāk iepazīstināt ciemiņus ar skolas vēsturi. Pieteicās konkursam 494 komandas. To skaitā arī Sējas pamatskolas komanda 3 cilvēku sastāvā: Kristofers, Jorens un Toms.  Neviltots bija prieks, kad uzzinājām, ka mūsu komanda ir iekļuvusi finālistu skaitā un cīnīsies par galveno balvu 18 komandu konkurencē 4.-6.klašu grupā.

          Labākās komandas tika aicinātas uz Ventspili no 7. līdz 9. novembrim sacensties lielajā finālā, baudīt Ventspils viesmīlību, dibināt jaunus kontaktus, kā arī gūt neaizmirstamus piedzīvojumus.

        Tā kā konkursā piedalījās dalībnieki no kaimiņvalstīm, tad pasākuma oficiālā daļa tika vadīta angļu valodā. Tas komandas dalībniekiem nesagādāja grūtības.

        Pirmajā dienā tika veidotas jauktās komandas, kurās bija jābūt dalībniekiem no visām dalībvalstīm. Notika konkurss, kurā bija jāatbild uz jautājumiem par Lietuvas, Latvijas un Igaunijas dabu, mūziku, sportu, mākslu un citām jomām. Tika dots uzdevums nofotografēties 10 bildēs, attēlojot dažādas situācijas. Piemēram, supervaronis (skatīt attēlu).

      Otrajā dienā skolu komandas sacentās praktisko uzdevumu izpildē: prezentācijas, apsveikuma un video veidošanā. Vakarā dalībniekus priecēja grupa “Double Faced Eels” un bija iespēja sacensties galda spēlēs.

      Pēdējā konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2018” fināla dienā, skolēniem un pedagogiem bija iespēja apmeklēt dažādus Ventspils uzņēmumus un iestādes – Livonijas ordeņa pili, Ventspils Bērnu bibliotēku, Ventspils Tehnikumu, Zinātnes un tehnoloģiju muzeju “Kurzemes Democentrs”.

     Sējas komandas dalībnieki: Kristofers, Jorens un Toms atzīst, ka labprāt piedalītos vēlreiz šādā konkursā. Patika visa organizācija un naktsmītnes. Interesanti bija arī pildāmie praktiskie uzdevumi. Ventspils ir sakopta, tur gribēsies vēl kādreiz pabūt.

      Atgriezāmies mājās izcīnījuši 11.vietu, ieguvuši daudz jaunu iespaidu un paziņas no Igaunijas.

 

Konkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs" fināla rezultāti

                   Pieci 8.klases skolēni 20.aprīlī izcīnīja iespēju piedalīties konkursa "Esi drošs- neesi pārdrošs" finālā un 24.maijā devās aizstāvēt savas skolas godu. Komanda izcīnīja godpilno 3.vietu.
                Apsveicam skolēnus un skolotājus ar labajiem rezultātiem!

                                        

Latvijas Mazpulku XXIII sporta spēļu rezultāti


               Pagājušajā gadā mazpulcēnu sporta spēles "Zaļais starts" notika mūsu Sējas pamatskolā, šogad stafeti pārņēma Džūkste. Latvijas Mazpulku XXIII sporta spēlēs "Zaļais starts" startēja 9 skolēni.
               Jaunākajā grupā startēja Zane(4.kl.), Katrīna, Toms un Kristofers (5.kl.) - 32 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu, individuāli 3 pirmās vietas.
               Vecākajā grupā (15-20 gadi) startēja Anna, Melānija (8.kl.), Lauris (9.kl.) un Aksels (6.kl.). Individuāli Melānija izcīnīja 2 pirmās vietas. Kā brīvprātīgais tiesnesis piedalījās Liena (8.kl.).

                                       


                                                    Tautas deju kolektīvu skate Lēdurgā - 20.04.2018.

               Sējas pamatskolas 1.-3.klašu deju kolektīvs Pierīgas novadu deju skatē Lēdurgā ieguva 1.pakāpes diblomu (43,7 punkti),
sasniedzot labāko rezultātu deju kolektīva pastāvēšanas laikā.
                Paldies, skolotājai I.Zvejniecei par dejotāju sagatavošanu.
            

          


                                                
                                          "Esi drošs - neesi pārdrošs" - 20.04.2018.                           

       Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā izglītojošā konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs 2018”  mūsu skolas 8.klases komanda: L.Smirnova, A.Žilinska, M.Poriņa, A.Veinbergs, D.Kleimarāns, sk. L.Šleiere izcīnīja vietu pusfinālā, kurš notika  20.aprīlī Iekšlietu ministrijā. Konkursa pirmajā kārtā piedalījās 61 komanda.
         Pusfinālā komanda parādīja tik labu sniegumu, ka tika starp 10 zinošākajām un atraktīvākajām komandām, kuras dodas uz finālu.  Konkursa noslēgumā viena no komandām iegūs titulu “Visdrošākā klase – 2018” un balvā saņems iespēju apmeklēt Līvu Akvaparku.  
http://www.reitingi.lv/lv/news/izglitiba/121848-noskaidroti-iekslietu-ministrijas-un-sadarbibas-partneru-konkursa-esi-dross-neesi-pardross-finalisti.htmlKonkursa „Cielavas gudrības” rezultāti 

         Konkursu "Cielavas gudrības" rīko Latvijas Dabas muzejs jau vairāku gadu garumā.  Tas ir konkurss 5.-6. klašu skolēniem par dažādām dabas tēmām. Konkursā piedalās komandas trīs dalībnieku sastāvā, kas sagatavo atbildes uz atlases anketām. 
         2017./2018.mācību gadā, gaidot mūsu valsts simtgadi, Latvijas Dabas muzejs piedāvāja komandām izzināt Latvijas dabas vērtības. Konkurss sākās 2017. gada oktobrī un tam pieteicās 5.klases komanda "Savejie": Santa Sindija Zauere, Kristiāna Laiveniece un Toms Nazarovs.
         Viņu uzdevums bija 5 mēnešu garumā meklēt atbildes uz konkursa dažādiem jautājumiem par Latvijas novadiem- Kurzemi, Vidzemi, Zemgali un Latgali. Lielāko slodzi atbilžu meklēšanā uzņēmās abas komandas meitenes.
          Komanda 4 kārtu izpildes kopvērtējumā 93 komandu konkurencē ieguva dalītu 17.-18.vietu. Pietrūka tikai 9 punkti, lai komanda varētu cīnīties fināla sacensībās Latvijas Dabas muzejā. Uz finālu tika uzaicinātas 10 labākās komandas.
           Paldies komandas dalībniekiem par atbildību un izturību konkursa laikā!
Rezultātus var apskatīt: http://www.dabasmuzejs.gov.lv/cielavas-gudribas

 

                                               2017.gada sporta tūrisma sezonas noslēguma rezultāti

                  Latvijas čempionāta sporta tūrismā apbalvošanas ceremoija notika 2018.gada 20.janvārī.

                 Visjaunākā grupa, kurā startēja- Kristians Millers, Toms Nazarovs, Jorens Stūris, Deniss Tračs un Zane Strazdiņa- ieguva godpilno 3.vietu Latvijā, saņemot diplomus un kausu!

               Otra komanda šajā pašā vecuma grupā- Matīss Nazarovs, Katrīna Šildere, Renāte Blūma, Dominika  Ekmane un Keita Briede- ir jaunie tūristi, kas tikai šogad tā pa īstam saprata, kas tad ir sporta tūrisms. Tā kā komanda patstāvīgi piedalījās tikai atsevišķās sacensībās, bet startos mežā viņus pavadīja lielie tūristi(palīdzot orientēties), tad vietu kopvērtējumā viņi vēl neizcīnīja.

               Jaunākās grupas meitenes- Liena Smirnova, Anna Žilinska, Laura Lapsiņa, Signija Šauriņa- sezonā sasniedza 4.vietu! Jāsaka, ka meiteņu sniegums ir augsts(tikai daži punkti pietrūka līdz goda pjedestālam), ja ņem vērā arī to, ka komandā nav neviena puiša (pēc sacensību noteikumiem, komandā var būt 2 zēni). Taču puišu stiprās rokas šajā vecuma grupā mūsu pulciņā trūkst.

              Samantai Šauriņai, kuras sākotnējie komandas biedri- Haralds un Miša jau beiguši skolu, otro sezonu nākas startēt citā komandā.  Taču sasniegumi lieliski- Samanta un viņas komanda čempionātā ieguva 1.vietu!

                                 
                                                                        VOKĀLĀS MŪZIKAS KONKURSĀ ,,BALSIS 2018"

             1.-4.klases vokālais ansamblis
Vinetas Kalniņas vadībā piedalījās VOKĀLĀS MŪZIKAS KONKURSĀ ,,BALSIS 2018"
un ieguva 2.pakāpes diplomu.

                                                          FIRST LEGO League sacensības.

              2018.gada 13.-14.janvārī Salaspilī notika robotikas sacensības "FIRST LEGO League". Mūsu skolu pārstāvēja komanda "Čaklie roboti" - Kristofers Jonass, Elizabete Kārkliņa, Marians Ozoliņš, Matīss Nazarovs, Jorens Stūris, Gerda Trenko, Katrīna Anna Kalniņa, Jorens Stūris, Kristians Millers, Toms Nazarovs.
              Komandas tika vērtētas atsevišķās jomās:
                            - robotu cīņās,
                            - robotu dizainā,
                            - pamatvērtībās,
                            - projektā
un kopvērtējumā. Speciālas balvas tiek piešķirtas par novada vai skolas prezentācijas stendu un priekšnesumu.
                         2017./18.gada sezonā komanda "Čaklie roboti" ieguva 1.vietu par projektu "HYDRO DYNAMICS" un specbalvu par priekšnesumu.

Video par robotikas sacensībām Salaspilī. Sižets redzams no 6.minūtes.Konkurss "Gaujas prēmija"

Jānis Reinis Reinsons, Elīna Petruņko, Anna Žilinska piedalījās radošo darbu konkursā "Gaujas prēmija", ko rīko Ādažu vidusskola. J.R.Reinsons ar darbu "Tāda ir dzīve" ieguva atzinību.
                 

Tūristu noslēguma starti  23.-24.09.2017. un 15.10.2017.

 

Tūristu starti sezonas noslēguma sacensībās.

Ar Latvijas kausa 4. un 5.posma sacensībām, kas septembra beigās notika Jelgavas pusē un oktobra vidū Misā, noslēdzās 2017. gada tūrisma sezona. Abi starti notika brīvā dabā, kurās bija jāveic 3 distances- 2- startējot komandā un 1 individuālajā vērtējumā.

Grūtākā no komandas distancēm ir kontroles kombinētais pārgājiens, kurā ar kartes palīdzību jāatrod kontrolpunkti un tajos jāveic tūrisma tehnikas, orientēšanās, novadpētniecības, airēšanas, militārie vai citi uzdevumi. Maršruta garums, atkarībā no vecuma grupas, sasniedza pat līdz 20km. Spītējot laika apstākļiem un nodrošinoties ar lukturīšiem, siltu tēju un atbilstošu apģērbu, devāmies distancēs un smagais darbs attaisnojās ar panākumiem- Jelgavā abas vecuma komandas kopvērtējumā ieguva 2.vietas un Misā- 3.vietas. Atsevišķi rezultātus pa distancēm var skatīties tabulā.

Ar nepacietību gaidīsim sezonas kopvērtējuma rezultātus un ceram kāpt uz pjedestāla.

 

Jelgava- Dgrupa

Jelgava-C grupa

Misa- D grupa

Misa- Cgrupa

1.distance

2.vieta

2.vieta

2.vieta

3.vieta

2.distance

3.vieta

4.vieta

3.vieta

3.vieta

Kopvērtējums

2.vieta

2.vieta

3.vieta

3.vieta

 

D grupu pārstāvēja- Kristians Millers, Jorens Stūris, Toms un Matīss Nazarovi, Denis Tračs, Zane Strazdiņa un Renāte Blūma.

C grupu- Anna Žilinska, Laura Lapsiņa, Signija Šauriņa, Liena Smirnova un Mihails Borisovs.

Paldies Oskaram Šauriņam par līdzdarbošanos un palīdzību trenera darbā!

 9.klases skolēni: Toms Vallis, Alekss Ivanovs, Kārlis Vaļinieks, Niks Zāraks, Ervīns Kleimarāns, Rihards Lukjanovičs piedalījās basketbola sacensībās Ādažos - 10.10.2017.

Miķeldienas (29.09.2017) skatuves runas konkursa rezultāti - 29.09.2017.

Latvijas Mazpulku projektu forums Salaspilī - 07.10.2017
            Sējas pamatskolas Mazpulku forumā pārstāvēja 8 mazpulcēni. Savus projektus aizstāvēja Liena Smirnova, Anna Žilinska un Lauris Žilinskis. Apsveicam Lienu ar iegūto 2.vietu un pārliecinošu projekta "Manas dzimtas koks" prezentāciju.Pierīgas novadu rudens kross - 26.09.2017.
              Krosā savu distanci veica 10 Sējas pamatskolas skolēni. 3.vietu savā grupā izcīnīja 4.klases skolniece Zane Strazdiņa un 7.klases skolnieks Patriks Nosovs. Dita Beiere (8.klase) izcīnīja 5.vietu.

Pierīgas novadu sacensības mini futbolā - 12.09.2017.
            Sējas pamatskolu sacensībās pārstāvēja 8 skolēni.

 

 

Skolēnu rezultāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2016./17.mācību gadā.

Sējas pamatskolas skolēni startēja 10 mācību priekšmetu olimpiādēs

Olimpiāde, konkurss

Klase

Dalībnieks

Skolotājs

Godalgas

Vēstures

9.

Ingūna Vītoliņa

Eva Liepiņa

 

9.

Mihails Borisovs

 

9.

Ance Petrovica

 

Fizika

9.

Ernests Plūcis

Anita Vītola

2.vieta

Latviešu valodas un literatūras

9.

Ance Petrovica

Ligita Šleiere

3.vieta

8.

Anastasija Blekus

 

Bioloģijas

9.

Ingūna Vītoliņa

Vizma Miķelsone

 

7.

Lauris Jānis Biļčuks

 

9.

Amanda Rulle

 

8.

Amanda Emīlija Bērziņa

 

8.

Katrīna Kidika

 

7.

Elīna Petruņko

 

Matemātikas

8.

Rūta Paula Fernata

Rudīte Smirnova

 

 

 

 

 

Zeltīte Osmane

 

9.

Ance Petrovica

 

7.

Lauris Jānis Biļčuks

 

6.

Ralfs Kalniņš

 

6.

Renārs Ziemelis

 

5.

Sabīne Atraste

 

5.

Rainers Ruža

 

Angļu valodas

8.

Līva Voldiņa

Gita Satovska

 

 

 

 

Kristīne Žilinska

 

7.

Dita Beiere

 

7.

Betija Maslobajeva

2.vieta

7.

Elīna Petruņko

 

7.

Andra Kristiāna Pudule

 

4.

Elizabete Kārkliņa

 

4.

Intars Kuncītis

 

Vizuālā mākslas

4.

Sindija Santa  Zauere

Vita Vīksne

 

2.

Marta Laurinoviča

2.vieta

5.

Anete Freimute

 

Mājturība

9.

Sandis Biļčuks

Ventis Loks

 

6.

Markuss Uldis Bernhards

 

5.

Rainers Ruža

 

5.

Adriāns Beņķis

 

7.

Lauris Jānis Biļčuks

 

6.

Ingus Bakastovs

 

Sākumskola “Prāta banka”

2.

Komanda :

Annija Saveļjeva, Aurēlija Bukša, Agnija Ābelīte, Marta Laurinoviča

Vineta Kalniņa

 

4.klases kombinētā

4.

Elizabete Kārkliņa

Ize Liepiņa

Atzinība