X

Tuvākie notikumi

11 jūn 2022 Sējas pamatskolas 2021/2022.mācību gada izlaidums

Ziemassvētkus gaidot

2020. gada 16. decembris

Ziemassvētkus gaidot

Jau vairākus gadus Sējas skolā ienākusi tradīcija - radošās darbnīcas, kas notiek īsi pirms Ziemassvētkiem. Arī šis gads nebija izņēmums, un skolēniem bija iespēja radoši darboties darbnīcās, kur tie gatavoja dažādus galda un eglīšu dekorus, apsveikuma kartiņas un dāvaniņas.

Uzzinot par to, ka 5. un 6. klasei būs jādodas mācīties attālinātajā režīmā, pirmajiem šīs darbnīcas tika sarīkoties tieši viņiem. Vienā no darbnīcām jaunieši izgatavoja diegu bumbas, kuras pēc tam iespējams izmantot kā dekorus telpā vai kā lielisku dekorāciju eglītei. Kā arī tie, kas bija pabeiguši veidot bumbas, varēja izmēģināt spēkus papīra eglīšu locīšanas tehnikā. Otrajā darbnīcā jaunieši veidoja dekoru bumbas japāņu tehnikā. Uzdevumi nebija viegli un katram bija ko pacensties!

Nedēļu vēlāk darbnīcas durvis vērās arī 1.-4.klašu skolēniem, kuri ar lielu prieku un līksmi nodevās darbiņiem. Vienā no darbnīcām bija iespēja gatavot papīra rūķus, kurus tālāk iespējams izmantot kā lieliskas apsveikuma kartiņas vai pat rakstīt uz tiem vēstules Ziemassvētku vecītim! Otrajā darbnīcā bērni gatavoja filcā ietītas smaržīgās ziepes, kuras varētu būt kā brīnišķīga dāvana kādam tuviniekam svētkos! Trešajā darbnīcā bērni gatavoja kartiņu veida dekorus, veidojot koka eglītes uz papīra. Ceturtajā darbnīcā bērniem bija iespēja veidot galda/istabas dekorus – apdarinātus puķu podus ar dekoratīvo augsni un čiekuregli.

Piektajā darbnīcā bērniem bija iespēja izmēģināt savus spēkus papīra eņģelīšus darināšanā, kurus vēlāk vairāki bērni izvēlējās iekārt skolas eglītē kā dekoru. Savukārt sestajā darbnīcā varēja gatavot pērļu zvaigznes kā piekariņus vai eglīšu rotājumus.

Prieks bija redzēt bērnus tik centīgi darbojoties, un vēl lielāks prieks bija skatīt fantastiskos gala rezultātus, kurus bērni gan karināja skolas eglītē, gan nesa uz mājām kā pārsteigumus saviem mīļajiem. Varētu teikt, ka ar šīm darbnīcām skolā bija jūtama svētku noskaņa!

Lai skaisti, mierpilni un ģimeniski svētki arī jūsmājās!

No galerijas

Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -
Ziemassvētkus gaidot -