X

Velo sacensības Baložos

2023. gada 19. decembris

Velo sacensības Baložos

Sestdien, 16.decembrī, Sējas pamatskolas Velo pulciņa dalībnieki- Marī  Vikse, Olivers Millers, Deivids Blūms, Elīza Lapsiņa, Roberts Geislers, Tomass Šauriņš, Domeniks Afanasjevs, Alens Teihmanis un Linda Kučāne- piedalījās Jauno Velobraucēju sacensībās Baložu vidusskolā. 

Dalībniekiem bija jāveic dažādus praktiskos un teorētiskos uzdevumus 6 darba stacijās. Jāpilda Ceļu satiksmes noteikumu un pirmās palīdzības testus. Jāizbrauc Velopilsētiņa ar krustojumiem, kurā ievērojot ceļa zīmes jānonāk no starta līdz finišam. Jāveic 2 velo trasītes ar dažādiem elementiem, kurās galvenais nav ātrums, bet gan precizitāte, kā arī interesants uzdevums bija Lēnbraukšana.

Startējām 4 vecuma grupās, taču veicamie elementi visiem bija vienādi. Vislabāko punktu summu starp Sējiešiem uzrādīja Olivers un Domeniks, kas savā V10 grupā izcīnīja 4. un 5.vietu un meitenēm- Marī, kurai S11 grupā 4.vieta.

Elīzai- S10 grupā- 1.vieta! Tomasam- V11 grupā- 2.vieta!

Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus! Radošu un darbiem bagātu Jauno gadu!

No galerijas

Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -
Velo sacensības Baložos -