X

Vebināri vecākiem

2021. gada 9. marts

Vebināri vecākiem

Ikvienam ir savi aizsardzības mehānismi stresam, nogurumam un pārslodzei. Ne visiem bērniem, jauniešiem (un arī pieaugušajiem) šajā nenoteiktībā izdodas atrast savas formulas, tāpēc uzvediba.lv vecākiem un pedagogiem piedāvā vebināru ciklu “Sarežģīta uzvedība”.

 

⇒ 10.martāImpulsu kontrole” par bērniem un jauniešiem, kuri vispirms dara un tad domā, kuri nespēj noturēt uzmanību.  Šī impulsivitāte ietekmē draugu loku – vai nu viņi ir vientuļi vai ar nelabvēlīgu draugu ietekmi. Viņu talantus šo izaicinājumu dēļ nepamana un sekmju līmenis neatbilst patiesajām spējām.

 

⇒ 17.martāSociālā trauksme”  būs aktuāla, ja bērniem un jauniešiem, ir bail sarunāties ar pedagogiem, klasesbiedriem, uzdot jautājumus, izskatīties muļķīgi citu acīs, un tas sāk nopietni ietekmēt dzīves kvalitāti. Viņi aiz bailēm no citu viedokļa izvairās veidot savu individuālu stilu, hobijus, un tas ietekmē viņu pašrealizāciju un vienkārši iespēju būt laimīgiem.

 

⇒ 24.martā vebinārā “Novilcināšana un laika plānošana”  meklēsim sadarbības formulas ar tiem, kuri dara visu iespējamo, lai izvairītos no mācīšanās un ikdienas pienākumiem, kuri nespēj pabeigt darbus, izlabot sekmes un īstenot citas apņemšanās. Parasti viņi pēdējā mirklī kaut kā visu padara, patērējot savus un citu nervus un atkal pazūd tehnoloģijās vai vienkārši nekā nedarīšanā.

Sīkāka informācija ŠEIT.