11 jūn 2022 Sējas pamatskolas 2021/2022.mācību gada izlaidums

Sniega aktivitātes

2021. gada 3. marts

Sniega aktivitātes

Mācoties attālināti un daudz laika pavadot pie viedierīcēm, jo īpaši svarīgi ir iziet svaigā gaisā un izkustēties! Šeit neliels ieskats Sējas skolas skolēnu ziemas mācību-atpūtas aktivitātēs.

Sniega aktivitātes - Mācoties attālināti pie viedierīcēm, jo īpaši svarīgi ir iziet svaigā gaisā un izkustēties, tāpēc šeit neliels ieskats Sējas skolas skolēnu ziemas mācību-atpūtas aktivitātēs.