X

Tuvākie notikumi

11 jūn 2022 Sējas pamatskolas 2021/2022.mācību gada izlaidums

Skaļās lasīšanas sacensības

2020. gada 10. septembris

Skaļās lasīšanas sacensības Lepojamies ar 7.klases skolnieku Ričardu Lapsiņu, kurš, uzvarot skolas atlases kārtā, piedalījās Skaļās lasīšanas sacensību reģionālajā finālā Salaspils bibliotēkā. Ričards izjusti lasīja fragmnetu no savas interesantākās grāmatas - Ledusjūras pirāti. No žūrijas komisijas saņēma vairākus pozitīvus vērtējumus un motivējošus ieteikumus. Rakstniece Luīze Pastore atzinās, ka Ričards ieinteresējis ar savu lasījumu tā, ka nākamā grāmata, ko viņa lasīs kopā ar saviem bērniem, būs tieši šī, kuras ievadu lasīja Ričards.
Apsveicam!

Ričards prestižajā lasītāja krēslā Salaspils novada bibliotēkā

  • Skaļās lasīšanas sacensības
  • Skaļās lasīšanas sacensības
  • Skaļās lasīšanas sacensības