28 mar 2024 Lieldienu aktivitātes Sējas skolā 28 mar 2024 Lieldienu olu krāsošana un svētku koncerts 2 apr 2024 Lieldienu olu konkurss 2 apr 2024 Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Skaļās lasīšanas sacensība

2021. gada 16. septembris

Skaļās lasīšanas sacensība Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir konkurss 11-12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
Jau pagājušajā mācību gadā Sējas skolā tika noskaidrots skolas uzvarētājs - tā bija nu jau 6.klases skolniece Daniela Maksimova.
Šonedēļ tiešsaistē norisinājās Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais fināls, kurā Daniela pārstāvēja Sējas skolu.
Daniela, kopā ar savu latviešu valodas skolotāju Ligitu Šleieri, cītīgi strādāja un gatavojās "lielajam iznācienam". Un jāsaka, ka darbiņš ticis ļoti labi padarīts un arī novērtēts, jo Danielas sniegums reģionālajā fināla ticis uzskatīts par labāko un nu Danielai priekšā lielais Skaļās lasīšanas fināls Rīgā - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau 24.septembrī!
Apsveikumi ar panākumiem un veiksmes vēlējumi finālā Danielai un skolotājai Ligitai!

Skaļās lasīšanas sacensība -