X

Tuvākie notikumi

22 jūn 2023 Sējas pamatskolas 9.klases izlaidums

Sējas skolas skolēnu pašpārvaldes nodarbība

2022. gada 2. decembris

Sējas skolas skolēnu pašpārvaldes nodarbība

2022.gada 29.novembrī skolēnu pašpārvaldes dalībnieki tikās ar vieslektori Lauru Kalniņu, kura vadīja nodarbību tēmā “Digitālā dizaina principi un plakāta/prezentācijas izveidošana”. Viņas vadībā skolēniem bija iespēja izprast vizuālās komunikācijas nozīmi informācijas arhitektūras izveidē, gūt ieskatu grafiskajā dizainā un “vizuālajā valodā”, iepazīt pieejamās funkcijas platformā canva.com un prast tās pielietot.

          Nodarbības laikā skolēni ar interesi klausījās un aktīvi līdzdarbojās dažādu plakātu izveidē. Rezultātā tapa afišas skolas Ziemassvētku koncertam un aicinājums lasīt “ Bērnu žūrijas 2022 ” grāmatas.