X

Sējas skolas kopīgā Lasīšanas stunda

2021. gada 1. aprīlis

Sējas skolas kopīgā Lasīšanas stunda Šodien, 1.aprīlī, Sējas pamatskolā notika Lasīšanas stunda, kas vienlaicīgi pulcēja visus Sējas pamatskolas audzēkņus.
Visā pasaulē 2.aprīlī, kas ir arī Hansa Kristiana Andersena dzimšanas diena, tiek svinēta Starptautiskā Bērnu grāmatu diena. "Neglītais Pīlēns", "Meža Gulbji", "Īkstīte", "Sniega Karaliene", "Princese uz zirņa", "Nelokāmais Alvas zaldātiņš" un daudzas citas ir Hansa Kristiana Andersena labi zināmās pasakas. Tieši viņš pamudināja vācu rakstnieku Dželu Lepmanu izvirzīt jautājumu par šo te svētku svinēšanu, ko sauc par "Starptautisko Bērnu grāmatu dienu".
Daudzās pasaules valstīs šī diena tiek atzīmēta ar dažādiem interesantiem pasākumiem, grāmatu prezentācijām, izstādēm, konkursiem un citām. Savukārt mūsu skolā ir ieviesusies tāda kā tradīcija – šos svētkus svinēt ar lasīšanas stundu!
Katru gadu aprīlī skolā ir viena mācību stunda, kad visi, visi skolas skolēni, skolotāji, tehniskais personāls utt. vienlaicīgi lasa kādu sevis izvēlētu grāmatu.
Tā nu šogad Lasīšanas stunda notika tiešsaistē un skolēniem bija iespēja redzēt un attālināti satikt citus savus skolas biedrus, vecākus, skolotājus un skolas darbiniekus, kopīgi lasot grāmatu! Kopumā šis pasākums pulcēja vairāk kā 150 dalībniekus!
Lai arī šodien ir Joku diena - bez jokiem - šis pasākums bija īsts un vienlaicīgi varen jocīgs! :)