X

Sējas skolai 100!

2022. gada 8. oktobris

Sējas skolai 100! 8.oktobrī, neierasti brīvdienai, Sējas skolu pieskandināja priecīgas bērnu un pieaugušo čalas.
Mūsu skolai šogad simtā dzimšanas diena!
Savā jubilejā skola pulcēja gan tagadējos skolēnus, skolotājus un darbiniekus, gan bijušos skolēnus, skolotājus un viņu pēctečus. Neizmērojams prieks dažus absolventus skatīt vaigā pēc ļoti, ļoti daudziem gadiem!
Sanākušos viesus priecēja Sējas skolas skolēni ar skaistu uzvedumu "Toreiz un tagad", kā arī skolas dziedātāji un dejotāji. Savukārt, skolas muzejā, gaiteņos un klasēs vārēja iepazīties ar dažādām izstādēm par skolu senāk un mūsdienās
Pēc svinīgā pasākuma ballē varēja baudīt grupas "Mākoņstūmēji" uzstāšanos un izlocīt kājas jestrās dejās visas nakts garumā!
Liels paldies visiem, kas atrada laiku un iespēju apciemot savu - mūsu skolu, lai šajā skaistajā dienā būtu kopā ar mums - Sējas skolas kolektīvu! Prieks un pārsteigums par absolventu, kas savos 95+ gados ieradās svinēt svētkus, kā arī par visiem, visiem, kas mēroja tuvus un tālus ceļus, pat no Ventspils, Liepājas, kā arī no ārzemēm!

Liels paldies no visas sirds!
Uz tikšanos nākamajā salidojumā! :)

No galerijas

Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -
Sējas skolai 100! -