25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Sasniegumi Olimpiādēs

2021. gada 21. janvāris

Sasniegumi Olimpiādēs

Neskatoties uz attālināto mācību darbu, notiek valsts organizētās 2.posma novadu (Pierīgas novadu apvienība) olimpiādes. Sējas pamatskolas skolēni kopā ar saviem pedagogiem tām gatavojas un piedalās.

Šajā mācību gadā olimpiādēs jau piedalījušies:
♦ Bioloģijā - Jānis Reinis Reinsons - skolotāja Vizma Miķelsone;
♦ ES Dabaszinātņu olimpiāde - Jānis Gustavs Fernats – skolotājas Vizma Miķelsons un Anita Vītola;
♦ Latviešu valoda un literatūra - Sindija Santa Zauere – skolotāja Ligita Šleiere;
♦ Latviešu valoda un literatūra - Eva Gabriela Pudule – skolotāja Kristīne Žilinska.

Īpaši vēlamies izcelt Sindiju Santu Zaueri, kura izcili nodemonstrēja savas zināšanas, izcīnot 2.vietu.

Apsveicam Sindiju Santu ar šo sasniegumu!