X

Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā

2022. gada 28. maijs

Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā

Robotikas pulciņa komanda “Žibšņi”  ( 3.klases skolēni: R.Laivenieks, T.Rupainis, A.Teihmane un G.Saldenieks) piedalījās FIRST LEGO League Challenge  programmas (bērniem vecumā no 9 līdz 16 gadiem)  2021./ 2022. sezonas CARGO CONNECT čempionātā Latvijā, kas notika 2022. gada 28. maijā, Salaspilī.

Šajā dienā norisinājās arī FIRST LEGO League Explore programmas (bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem) 2021./ 2022. sezonas CARGO CONNECT izstāde. Piedalījās komanda “Zibentiņi” (1.klases skolēni: A.Kaļva, L.Kučāne, A.Teihmanis, R.Iekļavs un 2.klases skolēni: R.Geislers, O.Stolers).

Abām komandām bija jāstāsta par savu projektu. Jāparāda savu prasmi robotu programmēšanā.

Komandu dalībnieki ieguva pieredzi, lai varētu turpmāk veiksmīgi gatavoties šāda veida sacensībām. Dalībnieki saņēma veicināšanas balvas.

No galerijas

Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā -