25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Masku nēsāšana visai ģimenei

2021. gada 7. aprīlis

Masku nēsāšana visai ģimenei Lai palīdzētu vecākiem, skolotājiem un citiem bērnu audzināšanā iesaistītajiem pārrunāt ar bērniem masku nēsāšanas nepieciešamību Covid-19 pandēmijas laikā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir izveidojusi animācijas filmu.
Aicinām 1.-6. klašu vecākus kopā ar bērniem noskatīties filmiņu un izrunāt ar bērniem masku lietošanas nepieciešamību, kā arī pareizu masku lietošanu, lai varam turpināt mācības klātienes formā.
Bērni parasti ir gatavi pieņemt pārmaiņas un noteikumus, ja viņiem, gluži tāpat kā mums, pieaugušajiem, izskaidro to nepieciešamību. Masku nēsāšana ir vienkārša, droša, un var pasargāt mūs ne tikai no Covid-19, bet arī no citiem slimību ierosinātājiem un alergēniem.

Filmiņa noskatāma šeit: https://www.e-klase.lv/aktualitates/zinas/ar-animacijas-filmu-aicina-parrunat-masku-nesasanu-visai-gimenei?id=20855