X

Tuvākie notikumi

22 jūn 2023 Sējas pamatskolas 9.klases izlaidums

Makulatūras vākšanas konkurss

2022. gada 10. janvāris

Makulatūras vākšanas konkurss “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, "LAUTUS VIDE" PS un Valsts izglītības satura centru arī 2021/2022. mācību gadā aicināja Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, vācot makulatūru un sacensties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā.
Kā jau parasti, arī Sējas pamatskola aktīvi piedalās šajā aktivitātē. Arī šoreiz mūsu aktivitāte vainagojusies panākumiem, jo Sējas pamatskola uz 2021.gada decembri ir savākusi vislielāko makulatūras apjomu starp izglītības iestādēm, tādejādi izvirzoties par konkursa starpposma uzvarētāju un iegūstot starpposma uzvarētāja balvu, kura tiks pasniegta 2022.gada maijā pie laureātu apbalvošanas.