26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

2023. gada 6. aprīlis

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā
Pēc aizvadītajiem Lielajiem lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, arī Sējas skolā tika svinēti "Lielie lasīšanas svētki".
Katru gadu šajos svētkos pulcējas visi Sējas skolas skolēni, kas piedalījušies Bērnu un jauniešu žūrijā, lasot un vērtējot grāmatas.
Pasākuma ietvaros baudām kopā būšanu - dzerot tēju un cienājoties ar cepumiem, klausāmies kādu nelielu fragmentu no šī gada žūrijas uzvarētājgrāmatas, kādā no vecuma kategorijām.
Šajā pasākumā bērni uzzina, kuras grāmatas katrā kategorijā ir ieguvušas godalgotās vietas un salīdzina to ar savām izvēlēm.
Tāpat šī pasākuma ietvaros bērni - lasītāji - saņem pārsteiguma dāvaniņas par dalību lasīšanas projektā, kuras dāvā Latvijas nacionālā bibliotēka un Sējas pamatskola.
Lai lasītprieks neizsīkst un gaidām jauno Bērnu un jauniešu žūrijas grāmatu kolekciju! :)