X

Tuvākie notikumi

22 jūn 2023 Sējas pamatskolas 9.klases izlaidums

Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022

2022. gada 7. februāris

Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 2022. gadā Latvijas skolu Ziemas festivāls notiks jau otro reizi – virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā: https://distantrace.com/lv/. Sacensības notiek no 2022. gada 7. februāra līdz 14. februārim.
Festivāla uzdevums ir popularizēt ziemas un ziemā pieejamos sporta veidus, sekmēt jaunatnes sporta attīstību Latvijā, veicināt Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs un motivēt tās atbalstīt jaunatnessportu.

Arī Sējas skolas skolēni un skolotāji aktīvi piedalās kilometru krāšanas festivālā, izaicinot cits citu, un katrs pats sevi! 

To, kā veicas mums un kā veicas citām skolām, var skatīt šeit: https://distantrace.com/lv/izaicinajumi/latvijas-skolu-ziemas-festivals-2022/komandas/No galerijas

Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 -