25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 5.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-4.klasēm

Latvijas skolu Ziemas festivāla apbalvošana

2022. gada 3. marts

Latvijas skolu Ziemas festivāla apbalvošana Lepojamies ar Sējas skolas skolēniem, kas piedalījās kilometru krāšanā Latvijas skolu Ziemas festivālā! Šodien Sējas skolas skolēni saņēma pelnītās pārsteiguma balviņas par savām aktivitātēm! :)
Kā tas izskatījās - skatiet pievienotajā galerijā!

Latvijas skolu Ziemas festivāls - Laikā no 7.-14.februārim visā Latvijā norisinājās Latvijas skolu Ziemas festivāls. Šodien Sējas skolā notika Ziemas festivāla dalībnieku apbalvošana!