26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Lasīšanas stunda

2023. gada 6. aprīlis

Lasīšanas stunda
Sējas skolā par ikgadēju tradīciju ir izveidojusies kopīga lasīšanas stunda visai Sējas skolai.
Šo lasīšanas stundu organizējam katru gadu, par godu Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienai un Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai, kas ir 2.aprīlī.
Šīs lasīšanas stundas laikā, katrs Sējas skolas skolēns, skolotājs un darbinieks vienlaicīgi lasa sevis izvēlētu grāmatu.
Lai būtu lielāka kopības sajūta, katra klase, skolotājs un darbinieki lasīšanas stundai pieslēdzas arī ar zoom platformas starpniecību, lai būtu sajūta, ka lasām arī visi vienā telpā, ne tikai vienā laikā! :)

Lasīšanas stunda -