25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 5.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-4.klasēm

KONKURSS

2022. gada 1. marts

KONKURSS

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” jau 7. gadu organizē konkursu “Šodien laukos”. Konkursa mērķis ir pilnveidot skolēnu izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, dodoties dabā un pildot dažnedažādus uzdevumus. Arī šogad konkurss tiek organizēts trīs posmos, trīs vecuma grupās.

Š.g. 1. martā tika izsludināts konkursa 1. posms skolēniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem, kurā piedalīties aicināti gan individuālie dalībnieki, gan klašu/kolektīvu komandas.

Aicinām dalīties informācijā ar skolēniem un skolotājiem! :)

Konkursa nolikums un pieteikšanās saite pieejama Valsts Lauku tīkla mājas lapā  - http://laukutikls.lv/nozares/lauku-telpa-uznemejdarbiba/raksti/izsludinats-konkursa-sodien-laukos-1-posms

Kā arī visām konkursa aktualitātēm sekot līdzi var konkursa oficiālajā Facebook lapā!

Uz tikšanos konkursā! :)