X

Koncertceļojums uz ASV

2023. gada 18. oktobris

Koncertceļojums uz ASV Otrdien, 17.oktobrī, daļa Sējas skolas skolēnu, kas dejo Sējas skolas deju kolektīvā "Ozolēni", kā arī spēlē Sējas mūzikas un mākslas skolas orķestī, devās brīnišķīgā koncertceļojumā uz ASV.
Dejotāji un muzikanti Amerikā pavadīs nedēļu, kuras laikā uzstāsies divos koncertos - 21.oktobrī Baltic Unity Day 2023 pasākumā, Lakewood Estonian House Ņūdžersijā un 22.oktobrī ar koncertu viesosies Vašingtonas Latviešu skolā.
Brīvajos brīžos bērniem plānotas ekskursijas pa Ņujorku, Vašingtonu un ,iespējams, Filadelfiju, ja laiks un iespējas ļaus.
Lai mūsu orķestrim un dejotājiem burvīgi koncerti un neaizmirstama pieredze izbaudot Ameriku, savukārt skolotājām - spēku un izturību! :)

No galerijas

Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -
Koncertceļojums uz ASV -