X

Tuvākie notikumi

25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

“Kafija ar politiķiem”

2023. gada 25. oktobris

“Kafija ar politiķiem”

2023.gada 19.oktobrī Sējas pamatskolas skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem  Danielai Maksimovai, Laurai Strīķei, Evai Šauriņai , Druvim Briedim un viņu koordinatorei Vinetai Kalniņai bija iespēja piedalīties Saulkrastu novada Jauniešu Domes organizētajā pasākumā “Kafija ar politiķiem”.

Pasākums “Kafija ar politiķiem” ir Zviedrijā radīta un Latvijā adaptēta līdzdalības metode, kuras mērķis ir pārdomātā un patīkamā vidē iesaistītajām pusēm – jauniešiem (vecumā no 13 līdz 25 gadiem), politiķiem un pašvaldības darbiniekiem – dot iespēju satikties, iepazīties un pārrunāt jauniešiem aktuālus jautājumus. Jauniešiem tā bija iespēja tieši un nepastarpināti uzrunāt lēmumu pieņēmējus, izstāstīt par sev svarīgo un uzdot jautājumus, savukārt, politiķiem tā bija iespēja dzirdēt par jauniešiem aktuālo no „pirmavota” – paša jaunieša.

Pasākuma laikā jauniešiem un politiķiem nācās kopā sadarboties dažādos komandas uzdevumos, kā arī intensīvi diskutēt pie kafijas galda par jauniešu līdzdalību izglītības, kultūras, sporta un veselības, attīstības un nodarbinātības, vides un sociālajā jomā.

Pēc pasākuma visiem bija gandarījuma sajūta par padarīto un vēlme līdzīgos pasākumos piedalīties arī turpmāk.

Foto: Pēteris Gertners/Saulkrastu novada pašvaldība