X

Tuvākie notikumi

25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā

2024. gada 24. marts

Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā

Svētdien, 24.martā, kā jau iepriekš minējām, skolas Velo pulciņa dalībnieki- Ritvars, Olivers, Elīza, Deivids, Domeniks, Tomass, Alens un Linda- devās uz starptautiskajām sacensībām Lietuvā.

Startējām 3 vecuma grupās, kur vērtējumi meitenēm un zēniem tika rēķināti atsevišķi. Veicām 4 dažādus uzdevumus. Teorētiskos- ceļu satiksmes noteikumu testu un ceļa iezīmēšanu dotajā pilsētiņā uz lapas, ievērojot ceļa zīmes. Praktiskajā daļā meklējām, bojājumus, kādi ir velosipēdam un braucām velo trasīti ar 12 šķēršļiem, kuru bija jāizbrauc precīzi, neapstājoties un nepieliekot kāju pie zemes. Tik gara trase ar tik daudz elementiem pēc kārtas vēl mums nebija gadījusies…Tā bija jauna pieredze!

Mājās atgriezāmies ļoti priecīgi, katrā vecuma grupā ieguvām godalgotās vietas, saņēmām medaļas un balvas. V10 grupā- Alenam- 1.vieta, V11 grupā ar vissīvāko konkurenci- Oliveram- 2.vieta, Domenikam- 4.vieta, V12 grupā- Ritvaram- 1.vieta un meitenēm- S11 grupā- Elīzai- 1.vieta, Lindai- S10 grupā- 2.vieta!

No galerijas

Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā -
Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā -
Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā -
Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā -
Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Lietuvā -