X

Tuvākie notikumi

22 jūn 2023 Sējas pamatskolas 9.klases izlaidums

Ieskandini pavasara saulgriežus Saulkrastu novada Sējas pamatskolas parkā!

2022. gada 11. aprīlis

Ieskandini pavasara saulgriežus Saulkrastu novada Sējas pamatskolas parkā!

 

17. aprīlī no plkst. 11.00 - 16.00 sanāksim Sējas skolas parkā, lai svinētu vienus no tradicionālajiem spēka svētkiem – Lieldienas. 
Dienas programmā dažādas aktivitātes visai ģimenei.

 Kopā Saulkrastu folkloras kopu Dvīga svinēsim Lieldienas caur rotaļām, tradicionāliem rituāliem un dziesmām. Ar muzikāliem, dejiskiem un vizuāliem priekšnesumiem svētkus kuplinās jauktais Jauktais koris “Sēja”, mūsdienu deju grupa “Fractus”, vokālais ansamblis “Dzīle”, TDK ”Krustu šķērsu”, senioru deju kolektīvs “Saulgrieži”, VPDK Jūrdancis, pirmsskolas vokālais ansamblis ”Zvejniekciems”, Sējas 1-4. klašu grupas deju kolektīvs.

Pasākuma laikā muzicēs folkloras grupa Vilkači un trio “Kokles muzikanti”, piedaloties Laimai Dimantai.

Lieliem un maziem būs iespēja pagatavot putnu būrīti un piedalīties radošās darbnīcās. Darbnīcas vada Ultramarīns Gleznotāju Studija un lietišķā studija “Krustaines”.

Lieldienu zaķis vedīs olu meklēšanas labirintos un stafetēs. Sējas parkā tiks kārtas lielākās šūpoles novadā un katram būs iespēja izšūpoties, kā arī piedalīties olu cīņās ar līdzi ņemtām krāsotām olām. Visas dienas garumā būs iespēja iegādāties Latvijā ražotas amatniecības preces un mājražojumus.

Uz tikšanos!

Vairāk informācijas: https://saulkrasti.lv/jaunumi/kultura/ieskandini-pavasara-saulgriezus-saulkrastu-novada-sejas-pamatskolas-parka/

Informācija no saulkrasti.lv