X

Tuvākie notikumi

25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

Biezpiena sieriņi "Kārums"pirmklasniekiem!

2022. gada 14. septembris

Biezpiena sieriņi Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union”, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu, apņēmies apsveikt visus Latvijas pirmklasniekus ar skolas sākumu, uzdāvinot leģendārā un daudzu mīlētā zīmola “Kārums” biezpiena sieriņus.
"Ar šo kārumu ir uzaugušas jau vairākas paaudzes, turklāt daudzi uztura speciālisti norāda, ka biezpiens ne tikai uzlabo atmiņu, bet arī veicina kaulu augšanu," tā piebilst izglītības un zinātnes ministre A.Muižniece.
Šodien "Kārums" sieriņus saņēma arī Sējas pamatskolas pirmās klases audzēkņi! :)