X

Bērnu un jauniešu žūrija 2023

2024. gada 29. janvāris

Bērnu un jauniešu žūrija 2023

 “Bērnu un jauniešu žūrija” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2001.gada īstenota lasīšanas veicināšana programma. Bērni un jaunieši, kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem. Katru gadu viņi lasa un vērtē jaunākās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai programmai un izvirza balvai rakstniekus, ilustrētājus, tulkotājus, izdevējus – visus, kas piedalījušies interesantāko grāmatu tapšanā. Tāpat arī bērni un vecāki par piedalīšanos, lasīšanu un vērtēšanu Bērnu un jauniešu žūrijas noslēgumā saņems jaukas pārsteiguma balviņas.

 

Arī šajā mācību gadā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” Sējas skolā turpinās. Sējas skolas bibliotēka aicina visus jauniešus un arī vecākus turpināt lasīt šī gada žūrijas grāmatas, un, izlasot vismaz trīs savas kategorijas grāmatas un aizpildot elektronisko anketu, nopelnīt lieliskas balviņas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Sējas skolas.

 

Skolas bibliotēkā pieejamas lasīšanai šī gada Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatas visās kategorijās: 5+ gadi, 9+ gadi, 11+ gadi, 15+ gadi, kā arī vecāku kategorija. Ja jums nepieciešama kāda no grāmatām lasīšanai – droši nāciet uz bibliotēku vai sazinies e-klases pastā ar skolas bibliotekāri Kristīni Jākobsoni!

 

Grāmatas jāizlasa un elektroniskā anketa, kur jānovērtē izlasītās grāmatas, jāiesniedz līdz 2024.gada 31. janvārim. Elektroniskā anketa pieejama šajā saitē:  https://bernuzurija.limequery.com/384589?lang=lv . Lai varētu sākt pildīt anketu, jums būs jāievada unikāls, tieši Sējas skolai piešķirts pieejas kods (token). Pieejas kods Sējas skolas skolēniem un vecākiem, anketas aizpildīšanai: MZAHJ.

 

Vairāk par lasīšanas veicināšanas programmu “Bērnu un jauniešu žūrija” un grāmatu sarakstu iespējams uzzināt šeit: https://lnb.lv/news/berniem-un-jauniesiem/

 

Paldies, ka lasi! Paldies, ka piedalies!