2 apr 2024 Lieldienu olu konkurss 2 apr 2024 Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā 2 apr 2024 Lasīšanas stunda 2 – 5 apr 2024 Karjeras nedēļa

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem

2020. gada 14. decembris

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet pilnu ziņu un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)

Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)