X

Tuvākie notikumi

11 jūn 2022 Sējas pamatskolas 2021/2022.mācību gada izlaidums

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem

2020. gada 14. decembris

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet pilnu ziņu un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)

No galerijas

Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)

Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)
Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)