Rīgas atklātās sporta tūrisma sacensības

2024. gada 24. aprīlis

Rīgas atklātās sporta tūrisma sacensības

Sestdien, 20.aprīlī, skolas Tūrisma pulciņa dalībnieki pārstāvēja Sējas skolu Rīgas atklātajās sporta tūrisma sacensībās Rīgā. Piedalījāmies ar 2 komandām un starti notika brīvā dabā, Šmerļa mežā. Pildījām dažādus tūrisma tehnikas un orientēšanās elementus, kā arī ar kartes palīdzību nācās nokļūt no viena elementa līdz otram. Pirmā komanda- Marī, Olivers, Elīza un Roberts, startēja patstāvīgi un kopvērtējumā ieguva 4.vietu! Otrajai komandai- Tomasam, Lindai un Alenam, kuri tūrisma pulciņā trenējas tikai pirmo gadu, talkā nāca bijušais tūrists- Kristians. Kopīgiem spēkiem distance tika paveikta, taču vietu šādos gadījumos nenosaka, jo komanda startē ārpus kārtas. Jaunajiem tūrisma pulciņa dalībniekiem tās bija ,,ugunskristības” startējot brīvā dabā, kā arī mācoties orientēties. Taču nākamajās sacensībās, kas notiks maija beigās, komanda varbūt jau mēģinās startēt patstāvīgi. Novēlām veiksmi!

Rīgas atklātās sporta tūrisma sacensības -