X

Tuvākie notikumi

22 jūn 2023 Sējas pamatskolas 9.klases izlaidums

Aktualitātes

Mākslas dienas Sējas skolā

Mākslas dienas Sējas skolā

2023. gada 1. jūnijs

Šodien Sējas skolā pulcējušies skolēni, kas piedalās mākslas dienās.Lai visiem radoša diena!

Lasīt tālāk

"Latvju bērni danci veda" Preiļos

2023. gada 1. jūnijs

Šodien Sējas skolas deju kolektīvs "Ozolēni" piedalās Latvijas bērnu tautas deju festivālā "Latvju bērni danci veda", kas šogad notiek Preiļos.Lai mūsu bērniem raits deju solis!

Lasīt tālāk
Jauno satiksmes dalībnieku forums Biķernieku sporta kompleksā

Jauno satiksmes dalībnieku forums Biķernieku sporta kompleksā

2023. gada 1. jūnijs

Šodien Sējas skolas velo pulciņa audzēkņi startē Jauno satiksmes dalībnieku foruma finālsacensībās Rīgā, Biķernieku kompleksajā aporta bāzē!Vēlam veiksmi startos!

Lasīt tālāk
Tūrismam Sējas skolā- 35

Tūrismam Sējas skolā- 35

2023. gada 15. maijs

Aicinām Tevi uz jubilejas pasākumu ,,Tūrismam Sējas skolā- 35”, kas notiks š.g. 31.maijā Sējas skolā un tās apkārtnē, laikā no 9.00 – 14.00! Svētku programmā:   9.00 – 9.30  –   Svinīgā pasākuma atklāšana, neliels ieskats pagātnē                                                            9.30 – 12.00  –   Sportiskās aktivitātes skolas apkārtnē (tūrisma un orientēšanās trasītes, klinšu siena un citas spēles)                 11.45 –  12.30  –  Pusdienas un Svētku...

Lasīt tālāk
Projekta

Projekta "Latvijas skolas soma" nodarbība "Ziedoņa klase"

2023. gada 22. maijs

Šodien Sējas skolas vecāko klašu skolēni pārbaudīja savu atjautību izlaušanās spēlē "Ziedoņa klase", kas viesojās Sējas skolā ar interaktīvu nodarbību.

Lasīt tālāk
Pēdējā zvana diena Sējas skolā

Pēdējā zvana diena Sējas skolā

2023. gada 19. maijs

Šodien, 19.maijā, Sējas pamatskolas devītās klases skolēniem tika iezvanīts pēdējais simboliskais skolas zvans.  Ar to arī sākas šo skolēnu gatavošanās eksāmeniem.Turpinot tradīcijas, arī šogad devītās klases skolēni un viņu audzinātāja devās uz Lojas upi, kur upē tika iemesti vainadziņi lieliskam tālākajam dzīves ceļam!

Lasīt tālāk
ZZ Čempionāta Fināls Bauskā

ZZ Čempionāta Fināls Bauskā

2023. gada 19. maijs

Sējas pamatskolas 7.klase, veiksmīgi izpildot atlases un pusfināla uzdevumus, izcīnīja tiesības startēt ZZ Čempionāta - lielākajās un aizraujošākajās prāta un sporta spēlēs skolēniem Latvijā - finālsacensībās Bauskā.

Lasīt tālāk
Jauno satiksmes dalībnieku forums

Jauno satiksmes dalībnieku forums

2023. gada 16. maijs

Šodien Sējas skolas velo pulciņa dalībnieki startēja nozīmīgajās velo sacensībās - "Jauno satiksmes dalībnieku forums", kas norisinājās Biķernieku sporta kompleksā, Rīgā.Gaidām rezultātus, lai zinātu vai kādam būs iespēja startēt sacensību finālā. Fināla pirmo 8 vietu ieguvēji būs Latvijas izlases kandidāti, kuri cīnīsies par vietu komandā, kas dosies uz Eiropas velo sacensībām Melnkalnē šī gada septembrī. Paldies jauniešiem un skolotājai Evai Jākobsonei par ieguldīto darbu!Kā jauniešiem veicās, skatieties pievienotajos foto!

Lasīt tālāk
Ģimenes diena Sējas skolā

Ģimenes diena Sējas skolā

2023. gada 15. maijs

Aizvadot Māmiņdienu, šodien Sējas kultūras namā notika Sējas skolas skolēnu koncerts, kas veltīts katra skolēna ģimenei!Paldies visām skolēnu ģimenēm, kas atrada iespēju būt kopā ar mums un baudīt svētkus!

Lasīt tālāk
Mācību ekskursija Sējas skolas 3. un 7.klases skolēniem

Mācību ekskursija Sējas skolas 3. un 7.klases skolēniem

2023. gada 10. maijs

Baudot lieliskus laikapstākļus, Sējas skolas trešās un septītās klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgu.Ekskursijas laikā tika izzināti dažādi optiskās ilūzijas triki, uzzināts kā kas darbojas un reaģē COSMO Ilūzijas muzejā. Tālāk tika izzināts Latvijas Dzelzceļa muzejs, kur bērniem bija jāizpēta dzelzeļa eksponāti, to darbība un jāizspēlē interaktīvas spēles, orientējoties gan muzejā iekšā, gan ārpus telpām.Trešās klases skolēniem bija iespēja veidot vilciena modelīšus, savukārt septītās klases skolēni vēl izmantoja iespēju un devās apskatīt Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Lasīt tālāk
Ģimenes dienas pasākums

Ģimenes dienas pasākums

2023. gada 10. maijs

Laipni aicinātas Sējas skolas skolēnu ģimenes un Sējas skolas pedagogi!

Lasīt tālāk
Lekcija par drošību uz un pie ūdens

Lekcija par drošību uz un pie ūdens

2023. gada 9. maijs

Šodien Sējas skolā viesojās Saulkrastu pašvaldības policijas pārstāvji, kas skolēniem sniedza noderīgas zināšanas par drošību atrodoties pie ūdens, ūdenī un uz ūdens.Skolēni tika iepazīstināti ar glābēju profesiju, kā arī varēja aplūkot un aptaustīt dažādu, glābšanas darbiem nepieciešamu, inventāru.Tāpat skolēni ieguva noderīgas zināšanas, kā rīkoties, ja rodas ārkārtas situācijas ūdenstilpņu tuvumā un uzzināja, kur Saulkrastu novadā atrodas oficiālās peldvietas.Lai mums visiem droša peldēšanas sezona!

Lasīt tālāk
Eiropas eksāmens

Eiropas eksāmens

2023. gada 5. maijs

10 fakti par Eiropas eksāmenu! 1. Eiropas eksāmens notiek 7., 8. un 9. maijā, tiešsaistē. 2. Ikviens var kārtot Eiropas eksāmenu sev ērtā laikā – atver eksāmena vietni un piedalies! 3. Eiropas eksāmenā katrs dalībnieks piedalās individuāli, vienu reizi. 4. Katrai vecuma grupai ir atbilstoši jautājumi. 5. Eiropas eksāmenā ir jāatbild uz 20 jautājumiem. 1.–3. klases skolēniem jāatbild uz 10 jautājumiem. 6. Ikviens dalībnieks e-pastā saņem Apliecinājumu par dalību eksāmenā un uzzina iegūto punktu skaitu. 7.  Eiropas eksāmenā tiek apbalvoti desmit dalībnieki katrā vecuma grupā, piecas aktīvākās Latvijas skolas un piecas aktīvākās Latvijas klases. 8. Skolas savu dalību Eiropas eksāmenā iepriekš var pieteikt šeit. 9. Lai dotu iespēju ārvalstu vidusskolēniem un studentiem piedalīties Eiropas eksāmenā, šogad to var kārtot arī angļu valodā (tikai jauniešu vecuma...

Lasīt tālāk
Pavasara runas konkurss

Pavasara runas konkurss

2023. gada 3. maijs

Godinot Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu, šodien Sējas skolā notika Pavasara runas konkurss.Katrs Sejas skolas skolēns stājās auditorijas priekšā un runāja sevis izvēlētu dzejoli par tēmu - pavasaris, ģimene, mamma.Paldies ikvienam skolēnam par drosmi, par centību, par uzdrīkstēšanos!Lai mums visiem skaisti svētki!

Lasīt tālāk
Olimpiskā diena 2023

Olimpiskā diena 2023

2023. gada 17. aprīlis

Kā jau katru gadu, arī šogad visā Latvijā notiks Olimpiskā diena 2023.Arī Sējas skolas skolēni cītīgi gatavojas šai dienai  - mācāmies Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, ko visi kopā dejosim jau šo piektdien, 21.aprīlī, kad arī notiks Olimpiskā diena 2023. Vai Tu jau iemācījies Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu? Mācies te: Olimpiskās dienas vingrojumu komplekss skolēniem

Lasīt tālāk
Iešūpojam Lieldienas

Iešūpojam Lieldienas

2023. gada 6. aprīlis

Šodien Sējas skolā notika Lieldienu iešūpošanas pasākumi.Skolēni kopā ar skolotājiem krāsoja olas pēc senām latviešu metodēm, viens otram skaitīja Lieldienu tautasdziesmas, dziedāja dziesmas un dejoja latviešu tautas dejas.Lai Lieldienu sagaidīšana būtu atraktīvāka, skolēniem bija jāveic Zaķa doti uzdevumi - orientēšanās skolas apkārtnē, ticējumu veidošana, tautasdziesmu mācīšanās, kurstvārdu mīklu atšifrēšana, Lieldienu mīklu minēšana, kopīgu foto veidošana un citi atraktīvi uzdevumi.Kā mums gāja? Skatieties galerijā zemāk! :)

Lasīt tālāk
Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

2023. gada 6. aprīlis

Pēc aizvadītajiem Lielajiem lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, arī Sējas skolā tika svinēti "Lielie lasīšanas svētki".Katru gadu šajos svētkos pulcējas visi Sējas skolas skolēni, kas piedalījušies Bērnu un jauniešu žūrijā, lasot un vērtējot grāmatas.Pasākuma ietvaros baudām kopā būšanu - dzerot tēju un cienājoties ar cepumiem, klausāmies kādu nelielu fragmentu no šī gada žūrijas uzvarētājgrāmatas, kādā no vecuma kategorijām.Šajā pasākumā bērni uzzina, kuras grāmatas katrā kategorijā ir ieguvušas godalgotās vietas un salīdzina to ar savām izvēlēm.Tāpat šī pasākuma ietvaros bērni - lasītāji - saņem pārsteiguma dāvaniņas par dalību lasīšanas projektā, kuras dāvā Latvijas nacionālā bibliotēka un Sējas pamatskola.Lai lasītprieks neizsīkst un gaidām jauno Bērnu un jauniešu žūrijas grāmatu kolekciju! :)...

Lasīt tālāk
Lasīšanas stunda

Lasīšanas stunda

2023. gada 6. aprīlis

Sējas skolā par ikgadēju tradīciju ir izveidojusies kopīga lasīšanas stunda visai Sējas skolai.Šo lasīšanas stundu organizējam katru gadu, par godu Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienai un Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai, kas ir 2.aprīlī.Šīs lasīšanas stundas laikā, katrs Sējas skolas skolēns, skolotājs un darbinieks vienlaicīgi lasa sevis izvēlētu grāmatu.Lai būtu lielāka kopības sajūta, katra klase, skolotājs un darbinieki lasīšanas stundai pieslēdzas arī ar zoom platformas starpniecību, lai būtu sajūta, ka lasām arī visi vienā telpā, ne tikai vienā laikā! :)

Lasīt tālāk
Skills Latvija 2023

Skills Latvija 2023

2023. gada 5. aprīlis

No 4. līdz 6. aprīlim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā notika nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2023! Konkurss pulcēja vairāk nekā 120 konkursantus no 31 profesionālās izglītības iestādes Latvijā. Jaunie profesionāļi divu dienu laikā demonstrēja savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos sešās dažādās nozarēs un 19 prasmju konkursos. Arī Sējas pamatskolas 9.klases skolēni apmeklēja šo pasākumu, lai Enu dienas ietvaros iepazītos tuvāk ar dažādām izglītības iestādēm.

Lasīt tālāk
Lieldienas Sējas skolā

Lieldienas Sējas skolā

2023. gada 3. aprīlis

Iešūposim Lieldienas Sējas skolā!Ceturtdien, 6.aprīlī, sestās stundas laikā Sējas skolā iešūposim Lieldienas.Krāsosim olas sīpolu mizās - līdzi jābūt olai, ko krāsot, nepieciešamiem materiāliem - kur ietīt olu, dabas materiāliem, ko pietīt pie olas, ar ko olu aptīt!Tāpat meklēsim paslēptas olas un pildīsim Lieldienu Zaķa sagatavotus uzdevumus!Uz tikšanos!

Lasīt tālāk
Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

2023. gada 3. aprīlis

Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā notiks 6.aprīlī plkst. 12:15 (piektās stundas laikā). Uz Lielajiem lasīšanas svētkiem mīļi aicināts ikviens 1.- 4.klases skolēns, kā arī tie vecāko klašu skolēni, kas piedalījās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas iniciatīvā un aizpildīja elektronsiko grāmatu novērtēšanas anketu! Būs balviņas, būs jautrība, svinēsim! :)Tiekamies!

Lasīt tālāk
Lasīšanas stunda

Lasīšanas stunda

2023. gada 3. aprīlis

Kā jau katru gadu, arī šogad, Sējas skolā notiks "Lasīšanas stunda". Visi skolas skolēni, skolotāji un pārējie darbinieki aicināti ceturtdien, 6.aprīlī, ņemt uz skolu savas mīļākās grāmatas, kuras, pilnīgi visi kopā, lasīsim pirmās stundas laikā!

Lasīt tālāk
Pieminot izsūtītos tautiešus

Pieminot izsūtītos tautiešus

2023. gada 25. marts

1949. gada 25. marta deportācijas ir viena no drūmākajām Latvijas vēstures lappusēm. Pieminot visus izsūtītos latviešus un viņu ģimenes kā Sējas pagastā, tā arī visā Latvijā, Sējas skolas skolēni devās vienotā gājienā pie piemiņas akmens, kur nolika ziedus un svecītes godinot deportācijās cietušos.  

Lasīt tālāk
Sporto visa klase sacensības Limbažos

Sporto visa klase sacensības Limbažos

2023. gada 23. marts

Šodien, 23.martā, Sējas skolas trešās klases skolēni piedalās projekta Sporto visa klase sacīkstēs stafetēs, kas notiek Limbažos. Tāpat skolēni mērojas spēkiem vispārējās fiziskās sagatavotības (VFS) vingrinājumos - lēcienos ar aukliņu un bumbas metienos pret sienu uz laiku.Lai mūsu skolēniem labi rezultāti!

Lasīt tālāk
Robotikas pulciņš startē sacensībās

Robotikas pulciņš startē sacensībās

2023. gada 22. marts

11.-12.martā robotikas pulciņa dalībnieki: Ritvars Laivenieks, Gustavs Saldenieks, Mariss Vikse un Oskars Stolers startēja FIRST LEGO League Challenge robotikas čempionātā. Šī gada tēma "SUPERPOWERED". Savas prasmes bija jāparāda 4 jomās: robotu spēles (robota programmēšana), robotu dizains (misiju programmēšanas stratēģija un izskats), inovatīvais projekts (izstrādāt savu projektu un to aizstāvēt), pamatvērtības (sadarbība komandā un ar citām komandām). Paldies skolotājai Staņislavai par sagatavošanu un bērniem par labu sniegumu!

Lasīt tālāk
Dalība Olimpiādēs

Dalība Olimpiādēs

2023. gada 20. marts

9.martā savas zināšanas starpnovadu olimpiādē latviešu valodā un matemātikā demonstrēja 2.klases skolēni: Linda Kučāne, Alens Teihmanis, Ralfs Iekļavs. Paldies skolotājām Ilvai Zvejniecei un Inesei Ozolniecei par sagatavošanu!10.martā 6.klases skolnieks Mariss Vikse piedalījās novadu matemātikas olimpiādē un ieguva Atzinību par savu sniegumu. Paldies skolotājai Rudītei Smirnovai par sagatavošanu!

Lasīt tālāk
Tuvojas ĒNU DIENA 2023

Tuvojas ĒNU DIENA 2023

2023. gada 27. februāris

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Ēnu diena 2023. gadā norisināsies aprīlī. Ēnotāji tiks aicināti doties...

Lasīt tālāk
Lielie lasīšanas svētki 2023

Lielie lasīšanas svētki 2023

2023. gada 16. marts

18. martā plkst. 12.00–15.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks LNB lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022" svinīgs noslēguma pasākums – Lielie lasīšanas svētki, ko apmeklēs grāmatu vērtētāji no visas Latvijas. Svētkus vadīs TV personība Māris Grigalis, skanīgus muzikālus priekšnesumus sola "Brāļi Grīnbergi". Lielo lasīšanas svētku tiešraide būs skatāma LNB YouTube kanālā  kanālā un Facebook lapā .

Lasīt tālāk
Glītrakstīšanas konkurss

Glītrakstīšanas konkurss

2023. gada 8. marts

“Rokraksts – cilvēka pārdzīvojumu un rakstura spogulis”                                                                              (I.Jātniece) No 27.februāra līdz 3.martam pēc skolēnu pašpārvaldes iniciatīvas Sējas pamatskolā norisinājās Glītrakstīšanas konkurss, kur ikvienam skolas skolēnam bija iespēja uzrakstīt nelielu literāru fragmentiņu savā visglītākajā rokrakstā.  Skolēnu darbus vērtēja neatkarīga ekspertu žūrija.  

Lasīt tālāk
Aktivitātes Motormuzejā

Aktivitātes Motormuzejā

2023. gada 7. marts

Šodien Sējas pamatskolas skolēni piedalās Motormuzeja nodarbībās. Tiek veidots reklāmas rullītis muzeja izglītības programmu popularizēšanai.

Lasīt tālāk
Eiropas eksāmens

Eiropas eksāmens

2023. gada 3. marts

Eiropas eksāmens ir tiešsaistes tests, kurā no 7. līdz 9. maijam, svinot Eiropas dienu, aicinām piedalīties gan mazus, gan lielus. Kā katru gadu, mudinām pieteikt savu skolu, klasi dalībai Eiropas eksāmenā un piedalīties pārsteiguma balvu izlozē. Pieteikšanās saite šeit.Vai Tu vari nokārtot EIROPAS EKSĀMENU?

Lasīt tālāk
Ķengurs 2023

Ķengurs 2023

2023. gada 24. februāris

2023.gada 23.martā notiks matemātikas nestandarta uzdevumu konkurss "Ķengurs 2023", 2.-9.klašu skolēniem.Visi, kas vēlas piedalīties - jāpiesakās pie sk. Vinetas Kalniņas (1.klases audzinātāja)!Pirms konkursa vēlams sagatavoties un pildīt iepriekšējo gadu uzdevumus, kurus var paņemt pie savām klašu audzinātājām vai pie sk. Vinetas.Dalības maksa konkursā 0.50 eur.

Lasīt tālāk
 Konkurss

Konkurss "Balsis 2023"

2023. gada 21. februāris

21.februārī Sējas skolas vokālais ansamblis "Notiņas" konkursa "Balsis 2023" 1.kārtā ieguva 1.pakāpi , kā arī tika izvirzīts uz konkursa 2.kārtu, kas norisināsies Limbažos 9.martā!Paldies mazajiem dziedātājiem un skolotājai Vinetai Kalniņai par bērnu sagatavošanu! :)

Lasīt tālāk
Krāsu nedēļa sākusies!

Krāsu nedēļa sākusies!

2023. gada 13. februāris

Šonedēl, mīlestības dienas ietvaros, Sējas skolā "Krāsu nedēļa".Pirmdiena - ZILĀS krāsas diena iesākusies godam! :)Rīt, kā jau 14.februārī, SARKANĀS krāsas diena - tiekamies!

Lasīt tālāk
Eiropas 112 diena

Eiropas 112 diena

2023. gada 13. februāris

11. februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īstenos vairākas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību.Šodien arī Sējas skolā bija ieradušies VUGD Saulkrastu daļas pārstāvji, kas skolēniem sniedza vērtīgas zināšanas par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību, kā arī informāciju par VUGD darbu, dažādiem drošības pasākumiem un rīcību ārkārtas situācijās. Tāpat ugunsdzēsēji demonstrēja savus darba formas tērpus un atbildēja uz skolēnus interesējošiem jautājumiem.Paldies vīriem par vērtīgajām zināšanām un lai mums visiem kopā droši!...

Lasīt tālāk
Aktivitātes gatavojoties Mīlestības nedēļai

Aktivitātes gatavojoties Mīlestības nedēļai

2023. gada 6. februāris

Tuvojoties Valentīndienai, iepriecināsim sev tuvos, uzrakstot viņiem mīļu vēstuli! Valentīndienas pasts skolā darbosies no 6.-13.februārim, lai Valentīndienas mīļās vēstules varētu izdalīt jau Mīlestības dienā - 14.februārī!Tāpat Valentīndienas nedēļā, no 13.-17.februārim, norisināsies krāsu nedēļa!Pirmdiena - ZILĀOtrdiena - SARKANĀTrešdiena - ZAĻĀCeturtdiena - DZELTENĀPiektdiena - MELNĀCentīgākajiem dalībniekiem balviņas! :)

Lasīt tālāk
Konkurss

Konkurss "PROFESIONĀLIS 2023" 7.-9.klašu skolēniem

2023. gada 1. februāris

Vislatvijas konkurss “PROFESIONĀLIS 2023” ir karjeras izvēles konkurss, kur iespējams iepazīt un iejusties dažādu profesiju lomās. Konkursa uzdevumi veidoti “Esi Līderis!” sadarbojoties ar AS «Air Baltic Corporation». Konkursa mērķis: parādīt skolēniem profesiju specifiku, atbalstot mērķtiecīgu karjeras izvēli, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskam lietojumam reālās dzīves situācijās. Konkursa ieguvumi: 1.     Jaunietis spēs nosaukt profesijai nepieciešamās kompetences (zināšanas, prasmes, attieksmes). 2.     Jaunietis izvērtēs savu piemērotību konkrētai profesijai. 3.     Jaunietis spēs paskaidrot, kur  un kā apgūst šo profesiju. 4.     Jaunietis iegūs praktiskā darba pieredzi, veicot ar profesiju saistītus pētījumus. Konkursa norises laiks: no 2023. gada...

Lasīt tālāk
“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” turpinās!

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” turpinās!

2023. gada 16. janvāris

 “Bērnu un jauniešu žūrija” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2001.gada īstenota lasīšanas veicināšana programma. Bērni un jaunieši, kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem. Katru gadu viņi lasa un vērtē jaunākās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai programmai un izvirza balvai rakstniekus, ilustrētājus, tulkotājus, izdevējus – visus, kas piedalījušies interesantāko grāmatu tapšanā. Tāpat arī bērni un vecāki par piedalīšanos, lasīšanu un vērtēšanu Bērnu un jauniešu žūrijas noslēgumā saņems jaukas pārsteiguma balviņas.   Arī šajā mācību gadā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” Sējas skolā turpinās. Sējas skolas bibliotēka aicina visus jauniešus un arī vecākus turpināt lasīt...

Lasīt tālāk
Ziemassvētku laiks Sējas skolā

Ziemassvētku laiks Sējas skolā

2022. gada 22. decembris

Šajā nedēļā Sējas skolā Ziemassvētku rosība bija jūtama jo īpaši spēcīgi!Darbnīcās tika ceptas piparkūkas, gatavotas rotas eglītēm un dāvanas mīļajiem.Visspilgtāk svētku sajūtu varēja izjust trešdien, kad skolu ieskandināja svētku koncerts bērniem - "Ziemassvētku pasaka". Skolēniem bija iespēja klausīties burvīgās insturmentu skaņās un dziedāt līdzi mīļām un pazīstamām Ziemassvētku dziesmām.Koncerta noslēgumā tika apbalvoti arī Ziemas dzejas konkursa uzvarētāji, kā arī Sējas skolas aukliņlēkšanas fināla uzvarētāji!Pēc koncerta rūķu rosība bija īpaši kaislīga, jo Sējas skolas mazāko klašu "rūķīši" andelējās Ziemassvētku tirdziņā!Visu beidzot - skaistais un emocionālais Ziemassvētku koncerts vecākiem Lojas kultūras namā, kura noskaņā Ziemassvētku ballīte skolēniem! :)Lai arī nedēļa bijusi visai piesātināta, tomēr vēl šodien skolēni pulcējas...

Lasīt tālāk
Sējas pamatskolas Ziemassvētku koncerts

Sējas pamatskolas Ziemassvētku koncerts

2022. gada 7. decembris

Mīļie vecāki, pedagogi un citi ģimenes locekļi!Esiet mīļi gaidīti uz Sējas skolas Ziemassvētku koncertu Sējas kultūras namā!

Lasīt tālāk
Sveicam otrajā Adventē!

Sveicam otrajā Adventē!

2022. gada 4. decembris

Lasīt tālāk
Sējas skolas skolēnu pašpārvaldes nodarbība

Sējas skolas skolēnu pašpārvaldes nodarbība

2022. gada 2. decembris

2022.gada 29.novembrī skolēnu pašpārvaldes dalībnieki tikās ar vieslektori Lauru Kalniņu, kura vadīja nodarbību tēmā “Digitālā dizaina principi un plakāta/prezentācijas izveidošana”. Viņas vadībā skolēniem bija iespēja izprast vizuālās komunikācijas nozīmi informācijas arhitektūras izveidē, gūt ieskatu grafiskajā dizainā un “vizuālajā valodā”, iepazīt pieejamās funkcijas platformā canva.com un prast tās pielietot.           Nodarbības laikā skolēni ar interesi klausījās un aktīvi līdzdarbojās dažādu plakātu izveidē. Rezultātā tapa afišas skolas Ziemassvētku koncertam un aicinājums lasīt “ Bērnu žūrijas 2022 ” grāmatas.  

Lasīt tālāk
Skaistu Adventes laiku!

Skaistu Adventes laiku!

2022. gada 27. novembris

Lasīt tālāk
Eiropas gada koks Latvijā 2022 - Sējas dižozols

Eiropas gada koks Latvijā 2022 - Sējas dižozols

2022. gada 25. novembris

Foto ieskats no pasākuma pie Sējas ozola!

Lasīt tālāk
Eiropas gada koks Latvijā - Sējas dižozols

Eiropas gada koks Latvijā - Sējas dižozols

2022. gada 23. novembris

Ar savu stāstu par "Eiropas gada koku Latvijā 2022" šogad kļuvis Sējas pagastā lepni augošais ozols, kas savas saknes dzen līdzās Sējas muižai. Konkurss Eiropas Gada koks citās Eiropas valstīs notiek no 2002. gada, Latvijā to organizē Latvijas Mežu sertifikācijas padome un Latvijas Meža īpašnieku biedrība. Konkursa mērķis ir izcelt vecos kokus kā nozīmīgu dabas un kultūras mantojuma daļu, kas ir pelnījusi rūpes un aizsardzību.Atšķirībā no citiem līdzīgiem konkursiem, Eiropas Gada koka konkurss nefokusējas uz koka skaistumu vai vecumu, bet gan uz koka stāstu un tā saistību ar cilvēkiem. Konkursā tiek meklēti koki, kas ir kļuvuši par daļu no kopienas.Piektdien, 25. novembrī, plkst.13:00 pie Sējas ozola notiks konkursa laureātu sveikšana, pulcinot ne vien konkursa organizatorus un dalībniekus, bet arī Saulkrastu novada pašvaldības, Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes Zemgales...

Lasīt tālāk
Šodien Eiropas medus brokastis Sējas skolā

Šodien Eiropas medus brokastis Sējas skolā

2022. gada 23. novembris

Foto ieskats Eiropas medus brokastīs Sējas skolā ziņas turpinājumā --> "lasīt tālāk"

Lasīt tālāk
Eiropas medus brokastis

Eiropas medus brokastis

2022. gada 21. novembris

Eiropas medus brokastis (European Honey Breakfast) ir sociāli izglītojoša kampaņa, kuru 2007. gadā aizsāka Slovēnijas biškopji, kuras mērķis ir izglītot bērnudārzniekus un skolēnus par bitēm, medu, bišu nozīmi tautsaimniecībā, dodot bērniem bez maksas degustēt, nogaršot medu un citus biškopības produktus. Nu jau šī akcija izvērsusies pa visu Eiropu, novembra trešo piektdienu pasludinot par Eiropas Medus brokastīm. 2013. gadā šai kampaņai pievienojāmies arī mēs – Latvijas Biškopības biedrība, starp citu, mēs esam lielākā nevalstiskā lauksaimniecības nozares organizācija, kas apvieno vairāk nekā 3400 biškopjus no visas Latvijas. Šogad kampaņa pēc divu gadu pārtraukuma norisināsies klātienē, kur Latvijas izglītības iestādēs viesosies mūsu biedrības biškopji, kuri stāstīs par medusbitēm un apputeksnētājiem, medu un bišu produktiem, un,...

Lasīt tālāk
Valsts svētki Sējas skolā

Valsts svētki Sējas skolā

2022. gada 16. novembris

Foto ieskats no pasākuma pievienotajā galerijā! Spied --> lasīt tālāk!

Lasīt tālāk
Ierindas skate Sējas skolā

Ierindas skate Sējas skolā

2022. gada 16. novembris

Turpinot izseno Sējas skolas tradīciju, arī šogad, godinot Latviju svētkos, Sējas skolas skolēni piedalās ierindas skatē. Katra klase veiks ierindas mācības elementus, atbilstoši savam vecumposmam, kurus komandēs (vadīs) pašas klases izvēlēts komandieris!

Lasīt tālāk
Lāčplēša diena

Lāčplēša diena

2022. gada 11. novembris

Lāčplēša dienas rītu Sējas skolas skolēni iesāka ar svecīšu nolikšanu pie Latvijas un mūsu novada karogiem, lai pieminētu visus kritušos, kas savulaik cīnījās par Latvijas neatkarību.

Lasīt tālāk
Mārtiņdiena Sējas skolā

Mārtiņdiena Sējas skolā

2022. gada 10. novembris

Zeme rīb, rati klaudz,Kas to zemi rībināja?Nu atbrauca MārtiņdienaDeviņiem kumeļiem.10. novembris – Mārtiņa diena, kas tiek uzskatīta par rudens beigām un ziemas sākumu. Mārtiņa dienas svinēšana ieviesta jau 650.gadā ar pāvesta Mārtiņa pavēli. Svētais Mārtiņš, ar ko saistās Mārtiņa dienas svinēšana, dzīvoja IV gadu simtenī.Latvieši Mārtiņa dienu uzskata par rudens beigu un ziemas sākumu. Līdz šai dienai jāpabeidz visi rudens darbi, jānokuļ labība, jāapar zeme. Zeme dodas atpūtā. Ja to traucē arot, tad nākamā gadā nav gaidāma laba raža. Mārtiņa diena saistās arī ar veļu laika beigām. Mēdz teikt, ka Mārtiņdiena atver ziemai vārtus.Šodien arī Sējas skolas skolēni pucējās un pulcējās uz kopīgu Mārtiņdienas sadziedāšanos skolas zālē. Bērni bija izvēlējušies ģērbties par ķekatniekiem vai vienkārši sapucēties tautiskos tērpos un dziedāja...

Lasīt tālāk
Sapucēsimies Martiņa dienai

Sapucēsimies Martiņa dienai

2022. gada 9. novembris

10.novembrī godināsim latviešu tautas tradīcijas un uz skolu nākam tērpušies tautiskās noskaņās vai ķekatnieku maskās!

Lasīt tālāk
Sējas skolai 100!

Sējas skolai 100!

2022. gada 8. oktobris

8.oktobrī, neierasti brīvdienai, Sējas skolu pieskandināja priecīgas bērnu un pieaugušo čalas. Mūsu skolai šogad simtā dzimšanas diena!Savā jubilejā skola pulcēja gan tagadējos skolēnus, skolotājus un darbiniekus, gan bijušos skolēnus, skolotājus un viņu pēctečus. Neizmērojams prieks dažus absolventus skatīt vaigā pēc ļoti, ļoti daudziem gadiem!Sanākušos viesus priecēja Sējas skolas skolēni ar skaistu uzvedumu "Toreiz un tagad", kā arī skolas dziedātāji un dejotāji. Savukārt, skolas muzejā, gaiteņos un klasēs vārēja iepazīties ar dažādām izstādēm par skolu senāk un mūsdienāsPēc svinīgā pasākuma ballē varēja baudīt grupas "Mākoņstūmēji" uzstāšanos un izlocīt kājas jestrās dejās visas nakts garumā!Liels paldies visiem, kas atrada laiku un iespēju apciemot savu - mūsu skolu, lai šajā skaistajā dienā būtu kopā ar mums - Sējas skolas kolektīvu! Prieks un pārsteigums...

Lasīt tālāk
Sējas pamatskolas simtgades svinības un absolventu salidojums

Sējas pamatskolas simtgades svinības un absolventu salidojums

2022. gada 13. septembris

8. oktobrī Sējas pamatskola aicina visus skolas absolventus, skolēnus, pedagogus un darbiniekus uz skolas 100 gadu jubilejas svinībām – absolventu salidojumu. Vairāk informācijas Saulkrastu novada mājas lapā: Sējas skolas salidojums

Lasīt tālāk
Skolotāju diena Sējas skolā

Skolotāju diena Sējas skolā

2022. gada 30. septembris

Piektdien, 30.septembrī , arī Sējas skolā tika svinēta Skolotāju diena.Paldies 9.klases audzēkņiem par organizēšanu un jauko pasākumu.Vairāk skatīt bilžu galerijā!

Lasīt tālāk
Miķeļdienas tirdziņš Sējas skolā

Miķeļdienas tirdziņš Sējas skolā

2022. gada 29. septembris

Miķeļos - 29.septembrī - Sējas skolā notika Rudens ražas tirdziņš, kur skolēniem bija iespēja tirgoties ar pašu darinātām un gatavotām veltēm.Prieks vērot skolēnus, kas ļoti centīgi gatavojušies un nu iejūtas jauno biznesmeņu lomās! :)Vairāk smaidu un tirgojamo velšu tālāk pievienotajā galerijā!

Lasīt tālāk
Dzejas dienas

Dzejas dienas

2022. gada 29. septembris

DZEJA VIENO AUTORU UN LASĪTĀJU GAN UZ LAPAS – MĀJĀS, SKOLĀS, BIBLIOTĒKĀS, KAFEJNĪCĀS – GAN PARKOS UN ŠĶĒRSIELĀS, KUĢOS UN TORŅOS, NO KURIEM KLAUSĪTĀJUS SASNIEDZ DZEJAS BALSS. Tradicionāli, kā katru gadu, arī Sējas skolā notika Rudens dzejas dienas.Šī gada dzejas tēma bija - skola, mācības. Dzeju runāja Sējas skolas skolēni no pirmās līdz pat devītajai klasei. Izskanēja arī oriģināldarbi jeb bērnu pašu sarakstīti dzejoļi par skolu!Prieks par katru dalībnieku, kas uzdrīkstējās, runāja un ļāva citiem klausītājiem, kā arī žūrijai, baudīt skaistu dzeju!

Lasīt tālāk

"Sporto visa klase" atklāšana Jelgavā

2022. gada 28. septembris

Šogad Sējas skolā projektā "Sporto visa klase" piedalās jau divas klases. Sējas skolas 6.klasei šis ir noslēdzošais gads projektā, jo diemžēl šis projekts paredzēts bērniem līdz 6.klasei.Taču šogad projektā iesaistījusies arī Sējas skolas 3.klase, kuri tad arī devās uz "Sporto visa klase" atklāšanas pasākumu Jelgavā.Projekta "Sporto visa klase" dalībniekiem ir lieliska iespēja uzlabot savu vispārējo fizisko un garīgo veselību, jo šīm klasēm sporta stundas notiek 5 dienas nedēļā!Kā jauniešiem gāja atklāšanas pasākuma - skatieties tālāk pievienotajā galerijā!

Lasīt tālāk
Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais fināls Salaspilī

Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais fināls Salaspilī

2022. gada 14. septembris

Šodien, 14.septembrī, Salaspils bibliotēkā notika Pierīgas reģiona "Skaļās lasīšanas sacensības" fināls. Šajā pasākumā pulcējās Pierīgas novadu skolu uzvarētāji, kuri cīnījās par iekļūšanu "Skaļās lasīšanas sacensības" lielajā finālā. Sējas skolu šajā sacensībā godam pārstāvēja 6.klases skolnieks - Mariss Vikse, saņemot atzinības rakstu par savu uzstāšanos!Paldies Marisam par uzdrīkstēšanos, ieguldīto darbu un lielisko sniegumu!

Lasīt tālāk
Biezpiena sieriņi

Biezpiena sieriņi "Kārums"pirmklasniekiem!

2022. gada 14. septembris

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union”, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu, apņēmies apsveikt visus Latvijas pirmklasniekus ar skolas sākumu, uzdāvinot leģendārā un daudzu mīlētā zīmola “Kārums” biezpiena sieriņus. "Ar šo kārumu ir uzaugušas jau vairākas paaudzes, turklāt daudzi uztura speciālisti norāda, ka biezpiens ne tikai uzlabo atmiņu, bet arī veicina kaulu augšanu," tā piebilst izglītības un zinātnes ministre A.Muižniece.Šodien "Kārums" sieriņus saņēma arī Sējas pamatskolas pirmās klases audzēkņi! :)

Lasīt tālāk
Sveicam Zinību dienā!

Sveicam Zinību dienā!

2022. gada 1. septembris

Sveiciens Zinību dienā no visa Sējas pamatskolas kolektīva!Lai radošs un panākumiem bagāts jaunais mācību gads! :)Vairāk foto no Zinību dienas svinīgā pasākuma Saulkrastu novada mājas lapā, kur varat nokļūt, klikšķinot uz šīs saites: Zinību dienas foto

Lasīt tālāk
Autobusa kursēšanas grafiks 1.septembrī

Autobusa kursēšanas grafiks 1.septembrī

2022. gada 29. augusts

Skolēnu autobusa kursēšanas grafiks 1.septembrī: Pabaži - 9:10 Ķemeri - 9:15 Sēja - 9:20 Skola Vīganti - 9:35 MSĢ - 9:37 Jaunkrimulda - 9:38 Loja - 9:40 Skola

Lasīt tālāk
Zinību diena

Zinību diena

2022. gada 22. augusts

Sējas pamatskola mīļi aicina uz svinīgo Zinību dienas pasākumu 1.septembrī plkst. 10:00, Sējas skolas pagalmā. Par autobusu grafikiem nokļūšanai skolā un citām aktualitātēm vecāki un skolēni tiks informēti arī ierastajos saziņas veidos!Uz tikšanos 1. septembrī!

Lasīt tālāk

"Šodien LAUKOS"

2022. gada 30. jūlijs

Visa 2021./2022. mācību gada 2.semestra garumā 8.klases un Sējas mazpulka komandas piedalījās konkursā "Šodien laukos". Konkursam bija 3 kārtas par dažādām tēmām: "Zaļi uz palodzes un ne tikai", "Pavasara ūdeņu korespondents", "Koks mums apkārt".Sējas skolas komandas sasniedza labus rezultātus šajā maratonā - 51 komandas konkurencē uzrādot 7. un 16.vaietas, kā arī saņemot veicināšanas balvas.Paldies visiem skolēniem un vecākiem par aktīvu līdzdarbošanos!...

Lasīt tālāk
Latvju bērni danci veda

Latvju bērni danci veda

2022. gada 1. jūlijs

Lasīt tālāk
Sējas pamatskolas 2021./2022. mācību gada izlaidums

Sējas pamatskolas 2021./2022. mācību gada izlaidums

2022. gada 11. jūnijs

Sakrāj dzidras ūdens lāses,Savam laimes avotam,Sakrāj spožas ceļa zvaigznes,Dzīves ceļam nākotnē.Sveicam Sējas pamatskolas 2021./2022.mācību gada absolventus ar pamatskolas absolvēšanu! :)

Lasīt tālāk
Sējas skolai 100

Sējas skolai 100

2022. gada 8. jūnijs

Skolas gadsimtu ilgā vēsture apkopota jau vairāk nekā trīsdesmit gadus – vākti nozīmīgākie fakti, notikumi, kā arī citas liecības, kas saistītas ar Sējas skolu un tās apkārtni, apzināti ļaudis un viņu atmiņas par notikumiem šajā laikā.   Vēsturiskais izdevums 496 lappuses iepazīstinās ar atmiņu stāstiem, attēliem, komentāriem, ilustrācijām un infografikām.   Atlicis pavisam maz, lai grāmata nonāktu lasītāju rokās! Lai tas notiktu jau šoruden, mēs – biedrība “Pabažu kungi” – aicinām ikvienu, kurš vēlas sniegt savu artavu, veikt pārskaitījumu uz biedrības bankas kontu 40 EUR apmērā (viena eksemplāra cena): Maksājuma mērķis: Sējas skolas simtgades grāmatai LV53PARX0016286740001   Biedrība: Pabažu kungi Reģistrācijas numurs: 40008207282 Juridiskā adrese: “Sarmas” – 12, Pabaži, Sējas pag., Saulkrastu nov., LV-2162   Par...

Lasīt tālāk
Uzņemšana Sējas pamatskolā

Uzņemšana Sējas pamatskolā

2022. gada 1. jūnijs

Sējas pamatskola uzņem audzēkņus 2022./2023. mācību gadam vispārējās pamatizglītības programmā; vispārējās pamatizglītības speciālajā programmā bērniem ar mācību traucējumiem. Vairāk par nepieciešamajiem dokumentiem iestājoties sadaļā DERĪGI ZINĀT --> UZŅEMŠANA

Lasīt tālāk
Mācību gada noslēgums Sējas kultūras namā

Mācību gada noslēgums Sējas kultūras namā

2022. gada 30. maijs

Šodien, 30.maijā, Sējas kultūras namā notika Sējas pamatskolas pēdējā skolas diena - "Urrā, vasara!".Diena bija piepildīta ar bērnu čalām, smiekliem, aktivitātēm, improvizētām mācību stundām un Mārtiņa Kantera (Ruska) koncertu, kas notika ar iniciatīva "Latvijas skolas soma" atbalstu!Kā jau katru gadu, skolēni tika godināti ar zelta un sudraba liecībām, kā arī paši izcilākie Sējas skolas skolēni parakstījās "Sējas skolas goda grāmatā".Paldies visiem skolēniem un skolotājiem par lieliskajiem sasniegumiem konkursos, olimpiādēs, skatēs un citos pasākumos, kuros Sējas skolas vārds godam nests plašumā! Rīt klases kopā ar saviem audzinātājiem dodas mācību pārgājienos un ekskursijās. Lai visiem skaista vasara! :)

Lasīt tālāk
Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā

Robotikas pulciņa dalībnieki startē čempionātā

2022. gada 28. maijs

Robotikas pulciņa komanda “Žibšņi”  ( 3.klases skolēni: R.Laivenieks, T.Rupainis, A.Teihmane un G.Saldenieks) piedalījās FIRST LEGO League Challenge  programmas (bērniem vecumā no 9 līdz 16 gadiem)  2021./ 2022. sezonas CARGO CONNECT čempionātā Latvijā, kas notika 2022. gada 28. maijā, Salaspilī. Šajā dienā norisinājās arī FIRST LEGO League Explore programmas (bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem) 2021./ 2022. sezonas CARGO CONNECT izstāde. Piedalījās komanda “Zibentiņi” (1.klases skolēni: A.Kaļva, L.Kučāne, A.Teihmanis, R.Iekļavs un 2.klases skolēni: R.Geislers, O.Stolers). Abām komandām bija jāstāsta par savu projektu. Jāparāda savu prasmi robotu programmēšanā. Komandu dalībnieki ieguva pieredzi, lai varētu turpmāk veiksmīgi gatavoties šāda veida sacensībām. Dalībnieki saņēma veicināšanas balvas.

Lasīt tālāk
Bērnu, Jauniešu un vecāku žūrija 2022

Bērnu, Jauniešu un vecāku žūrija 2022

2022. gada 12. maijs

Sējas pamatskolas bibliotēkā pieejamas jaunās Bērnu un jauniešu žūrijas grāmatas!Nāc lasīt!

Lasīt tālāk
Eiropas diena

Eiropas diena

2022. gada 9. maijs

Šodien Sējas skolā, atzīmējot Eiropas dienu un Ukrainā cietušo un bojāgājušo piemiņas dienu, notika īss piemiņas brīdis visiem Ukrainā cietušajiem un bojāgājušajiem karavīriem un civiliedzīvotājiem.Sējas skolas skolēni kopā ar ukraiņu volejbola komandas meitenēm un viņu trenerēm, kas patvērumu raduši Sējas skolas sporta kompleksā,  dziedāja Latvijas himnu, Ukrainas himnu un ukraiņu dziesmu par Dņepru.

Lasīt tālāk
Eiropas eksāmens

Eiropas eksāmens

2022. gada 5. maijs

“Eiropas eksāmens” ir tiešsaistes tests, kurš 7., 8., 9. maijā tiek rīkots par godu Eiropas dienai – 9. maijam. 1950. gada 9. maijā Robērs Šūmans nāca klajā ar deklarāciju, aicinot Eiropas valstis sadarboties, nevis karot. Miers un Eiropas Savienības vērtību stiprināšana ir viens no nozīmīgākajiem Eiropas Savienības mērķiem jau vairāk nekā 70 gadus. Šo mērķi dzīvē iemieso zinoši, demokrātiju stiprinoši, cieņu, vienlīdzību, tiesiskumu izprotoši cilvēki, tāpēc mudinām ikvienu apliecināt un pilnveidot savas zināšanas “Eiropas eksāmenā”. Pagājušajā gadā Eiropas eksāmenā piedalījās 37 611 dalībnieku, to skaitā 64% Latvijas skolu skolēni. Būtiskākais par “Eiropas eksāmenu”  2022. gadā “Eiropas eksāmens” notiek 7., 8. un 9. maijā, tiešsaistē -->  Eiropas eksāmens.  Ikviens var kārtot...

Lasīt tālāk
Vīru kopas

Vīru kopas "Vilki" koncerts

2022. gada 5. maijs

Šodien, 5.maijā, Sējas pamatskolā viesojās folkloras kopa "Vilki", kas skolēniem sniedza ļoti izzinošu koncertu, dziedot latviešu kara dziesmas. Koncerta laikā arī tika stāstīts par latviešu karavīru gaitām dažādos laika posmos, kā arī bērni tika iepazīstināti kā ar senatnīgiem mūzikas instrumentiem, tā ar senatnīgiem ieročiem un rotas lietām.Koncerts notika ar inciatīvas "Latvijas skolas soma" atbalstu!

Lasīt tālāk
Mātes dienai veltīts koncerts

Mātes dienai veltīts koncerts

2022. gada 3. maijs

Otrdienas vakarā, 3.maijā, Lojas kultūras namā notika Sējas skolas un Sējas mūzikas un mākslas skolas koncerts , kas veltīts Mātes dienai.Bija milzīgs prieks un gandarījums pēc tik ilga laika atkal tikties visiem kopā un baudīt tik skaistus un emocionāli pacilājošus mirkļus!Paldies visiem Sējas skolas un Sējas MMS audzēkņiem un pedagogiem par jaukajiem mirkļiem!

Lasīt tālāk
Pavasara dzejoļu konkurss

Pavasara dzejoļu konkurss

2022. gada 2. maijs

Šodien Sējas skolā noslēdzies Pavasara dzejoļu konkurss un apbalvoti labākie dzejas runātāji. Paldies visiem dalībniekiem un skolotājiem, kas palīdzēja sagatavoties!

Lasīt tālāk
Mātes dienai veltīts koncerts

Mātes dienai veltīts koncerts

2022. gada 25. aprīlis

3.maijā  plkst.19.00 Lojas kultūras namā koncerts veltīts Mātes dienai.  Piedalās Sējas pamatskolas un MMS audzēkņi.Mīļi aicināti visi Sējas skolas skolēnu vecāki!

Lasīt tālāk
Aicinām uz

Aicinām uz "Lielo talku 2022" Sējas skolā

2022. gada 22. aprīlis

Sējas pamatskolas 5.klases skolēni aicina visus, kam šai sestdienai vēl nav izvēlēta talkas vieta, doties talkot uz Sējas pamatskolu. Pulcēšanās 10:00 pie Mājturības centra!   Īpaši aicināti tēti ar piemērotiem darba rīkiem un stiprām darba rokām, jo šogad ļoti vēlamies atjaunot Sējas pamatskolas Meža taku.  Ieplānotie darbi saistīti ar meža takas attīrīšanu no kritušajiem kokiem, zāģēšanu.   Šis nav oficiāls Sējas pamatskolas pasākums, bet gan aicinājums vecākiem palīdzēt sapost skolas apkārtni. Ja būs vēlme pēc padarītā darba ieturēties, lūdzu paņemt līdzi sev vēlamo cienastu, desiņas, iesmus, jo varēsim kopā pavadīt laiku pie ugunskura.  Visiem jautājumiem lūgums zvanīt 5.klases audzinātājai Evai Liepiņai (27015839)

Lasīt tālāk
Olimpiskā diena 2022

Olimpiskā diena 2022

2022. gada 22. aprīlis

Šodien, 22.aprīlī, Sējas pamatskolā, tāpat kā visā Latvijā, notika Olimpiskā diena!Diena iesākās ar Olimpisko himnu un kopīgu deju, izdejojot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu.Pēc tam Murjāņu sporta ģimnāzijas skolēni iepazīstināja ar sporta veidiem, ar kuriem iespējams nodarboties viņu skolā!Diena noslēdzās ar kārtīgām sportiskām izdarībām- stafetes starp klašu komandām visas dienas garumā!Prieks un cīņasspars bija vērojams Sējas skolā, gluži kā Olimpiskajās spēlēs! :)Kā mums gāja skaties zemāk pievienotajā galerijā!

Lasīt tālāk
Skaļās lasīšanas sacensības fināls Sējas pamatskolā

Skaļās lasīšanas sacensības fināls Sējas pamatskolā

2022. gada 21. aprīlis

21.aprīlī norisinājās "Skaļās lasīšanas sacensības 2022" Sējas pamatskolas fināls.Finālā piedalījās seši labākie lasītāji no 5.klases : Mariss, Ralfs, Patrīcija, Eva, Mareks un Olivers, kā arī pieci labākie skaļie lasītāji no 4.klases: Evelīna, Grineta, Paula, Marī un Jēkabs.Jāteic, ka konkurence bija visai sīva un visi lasītāji bija lieliski!Paldies visiem lasītājiem par dalību un skolotājiem par atbalstu!

Lasīt tālāk
Lieldienas Sējas pamatskolā

Lieldienas Sējas pamatskolā

2022. gada 19. aprīlis

Šodien arī Sējas skolā ar dziesmām, dejām, rotaļām, ticējumiem, olu meklēšanu, skaistākās olas konkursu un lielisku lieldienu zaķi, tika svinētas aizejošās Lieldienas!Kā tas izskatījās - skatīt zemāk galerijā!

Lasīt tālāk
Cūkmens viesojas Sējas pamatskolā

Cūkmens viesojas Sējas pamatskolā

2022. gada 19. aprīlis

Kopprojekta ietvaros ar Mamma daba un Latvijas valsts mežiem, Sējas pamatskolas 2.un 3 klases skolēnus apciemoja Cūkmens, kurš mums atveda priežu sēklas!Ceram izaudzēt diženas priedes! :)

Lasīt tālāk
Lielā talka Sējas pamatskolā

Lielā talka Sējas pamatskolā

2022. gada 14. aprīlis

Saistībā ar Labo darbu mēnesi Saulkrastu novadā, Sējas pamatskolas skolēni, gatavojoties Lieldienām, arī sniedza savus labos darbiņus, sakopjot apkārtni pie savas skolas.Prieks vērot darba sparu un jauko garastāvokli bērniem rosoties skolas pagalmā! Talkā Sējas skolas skolēniem nāca arī Ukrainas volejbola meiteņu komanda, kas šobrīd dzīvo un trenējas Sējas skolas sporta kompleksā!Lai daudz labu darbu šajā pavasarī!Kā mums veicās? Skatīt zemāk, galerijā! :)

Lasīt tālāk
Ieskandini pavasara saulgriežus Saulkrastu novada Sējas pamatskolas parkā!

Ieskandini pavasara saulgriežus Saulkrastu novada Sējas pamatskolas parkā!

2022. gada 11. aprīlis

  17. aprīlī no plkst. 11.00 - 16.00 sanāksim Sējas skolas parkā, lai svinētu vienus no tradicionālajiem spēka svētkiem – Lieldienas. Dienas programmā dažādas aktivitātes visai ģimenei.  Kopā Saulkrastu folkloras kopu Dvīga svinēsim Lieldienas caur rotaļām, tradicionāliem rituāliem un dziesmām. Ar muzikāliem, dejiskiem un vizuāliem priekšnesumiem svētkus kuplinās jauktais Jauktais koris “Sēja”, mūsdienu deju grupa “Fractus”, vokālais ansamblis “Dzīle”, TDK ”Krustu šķērsu”, senioru deju kolektīvs “Saulgrieži”, VPDK Jūrdancis, pirmsskolas vokālais ansamblis ”Zvejniekciems”, Sējas 1-4. klašu grupas deju kolektīvs. Pasākuma laikā muzicēs folkloras grupa Vilkači un trio “Kokles muzikanti”, piedaloties Laimai Dimantai. Lieliem un maziem būs iespēja pagatavot putnu būrīti un piedalīties radošās...

Lasīt tālāk
Sējas skolas robotikas Pulciņa dalībnieki viesojas Skultes ostā

Sējas skolas robotikas Pulciņa dalībnieki viesojas Skultes ostā

2022. gada 7. aprīlis

Šodien, 7.aprīlī, Sējas skolas robotikas pulciņa dalībnieki viesojās Skultes ostā.

Lasīt tālāk
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

2022. gada 25. marts

1949. gada 25. marta deportācijas ir viena no drūmākajām Latvijas vēstures lappusēm. Īstenojot operāciju “Krasta banga” (Priboj), dažu dienu laikā padomju okupantu vara veica otro Latvijas iedzīvotāju masu deportāciju, kas tiešā veidā skāra ap 2,2% jeb līdz pat 44 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā tika izvesti ap 11 tūkstošiem bērnu.Pieminot visus, kas cietuši no padomju varas deportācijām, arī Sējas skolas skolēni, kā ierasts, 25.martā pulcējās pie komunistiskajā terorā cietušo sējiešu piemiņas akmens. Bērni klausījās atmiņas stāstos par baiso laiku no senioriem, kas personīgi šo visu piedzīvojuši. Savukārt bērni senioriem vēltīja skaistas dzejas rindas un sirsnīgas dziesmas, piemiņas akmens pakāji noklājot ar ziediem, pūpolu zariem un svecītēm.

Lasīt tālāk
Matemātikas konkurss

Matemātikas konkurss "Ķengurs 2022"

2022. gada 24. marts

24.martā Sējas pamatskolas 2.,3. un 4.klases skolēni piedalījās Starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs 2022". Bērni cītīgi mēģināja atrisināt dažādus netradicionālus uzdevumus matemātikā. Cerams, ka arī rezultāti būs lieliski!

Lasīt tālāk
Lasīšanas stunda un Bērnu žūrijas 2021 dalībnieku apbalvošana

Lasīšanas stunda un Bērnu žūrijas 2021 dalībnieku apbalvošana

2022. gada 10. marts

Šodien, 10.martā, Sējas skolā notika ikgadējā visas skolas kopīgā lasīšanas stunda. Kā jau ierasts, lasīšanas stunda tika apvienota arī ar Bērnu un jauniešu žūrijas 2021 apbalvošanas pasākumu!Šogad lasīšanas stunda notika mazliet citādi - katras klases skolēni atnesa savas mīļākās grāmatas, novietoja tās visas kopā un, pirms lasīšanas sākuma, veica izlozi - kuru no visām atnestajām grāmatām katram būs jālasa. Ceram, ka kāds atrada sev arī jaunu un interesantu grāmatu, ko , iespējams, vēlēsies arī paņemt un izlasīt līdz galam! :)Paldies visiem lasītājiem, lasītāju atbalstītājiem un visiem, visiem, kas atbalsta lasīšanas veicināšanu Sējas skolā!Kā izskatījās mūsu lasīšanas stunda skaties bildēs -->

Lasīt tālāk
Veselīga uztura meistarklases

Veselīga uztura meistarklases

2022. gada 7. marts

Ciklā "Apgūsti veselīga uztura paradumus" Sējas pamatskolā notika 4 meistarklases - 6.,7.,8.,9.klasēm, laika posmā no 7.-10.martam. Ciklā "Veselīga uztura olimpiāde" piedalās 3. un 4.klase. Pirmās divas nodarbības notika 7.martā, bet 10.03.2022. būs šī cikla nobeigums.

Lasīt tālāk
Karjeras izglītība

Karjeras izglītība

2022. gada 4. marts

Piektdien, 4.martā, Sējas skolā viesojās pagājušā mācību gada Sējas pamatskolas absolvents - Toms Cīrulis, kurš Sējas skolas 9.klases skolēnus iepazīstināja ar savu jauno mācību iestādi - Vidzemes tehnoloģiju un Dizaina tehnikumu.

Lasīt tālāk
KONKURSS

KONKURSS

2022. gada 1. marts

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” jau 7. gadu organizē konkursu “Šodien laukos”. Konkursa mērķis ir pilnveidot skolēnu izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, dodoties dabā un pildot dažnedažādus uzdevumus. Arī šogad konkurss tiek organizēts trīs posmos, trīs vecuma grupās.   Š.g. 1. martā tika izsludināts konkursa 1. posms skolēniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem, kurā piedalīties aicināti gan individuālie dalībnieki, gan klašu/kolektīvu komandas. Aicinām dalīties informācijā ar skolēniem un skolotājiem! :)   Konkursa nolikums un pieteikšanās saite pieejama Valsts Lauku tīkla mājas lapā  - http://laukutikls.lv/nozares/lauku-telpa-uznemejdarbiba/raksti/izsludinats-konkursa-sodien-laukos-1-posms Kā arī visām konkursa aktualitātēm sekot līdzi var konkursa oficiālajā Facebook lapā!   Uz tikšanos konkursā!...

Lasīt tālāk
Latvijas skolu Ziemas festivāla apbalvošana

Latvijas skolu Ziemas festivāla apbalvošana

2022. gada 3. marts

Lepojamies ar Sējas skolas skolēniem, kas piedalījās kilometru krāšanā Latvijas skolu Ziemas festivālā! Šodien Sējas skolas skolēni saņēma pelnītās pārsteiguma balviņas par savām aktivitātēm! :)Kā tas izskatījās - skatiet pievienotajā galerijā!

Lasīt tālāk
Noslēgusies Bērnu un jauniešu žūrija 2021

Noslēgusies Bērnu un jauniešu žūrija 2021

2022. gada 21. februāris

Noslēdzies Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021 lasīšanas un grāmatu vērtēšanas cēliens!Paldies visiem bērniem par centīgo lasīšanu un visiem vecākiem un pedagogiem par atbalstu un motivāciju lasīšanas procesā!Paldies par elektronisko anketu aizpildīšanu un sava viedokļa izteikšanu par izlasītajām grāmatiņām!Darbiņš ir padarīts un tagad atliek gaidīt "Lielos lasīšanas svētkus" un balviņas par labi padarīto darbiņu! :)

Lasīt tālāk
Krāsu nedēļa Sējas skolā

Krāsu nedēļa Sējas skolā

2022. gada 14. februāris

Šonedēļ Sējas skolā notiek skolēnu pašpārvaldes organizēts pasākums - "Krāsu nedēļa". Šī pasākuma ietvaros, katrs skolēns aicināts šonedēļ skolu apmeklēt katrai dienai noteiktās krāsas apģērbā!Pirmdiena - SARKANS vai ROZĀOtrdiena - DZELTENS vai ORANŽSTrešdiena - ZILS vai VIOLETSCeturtdiena - BRŪNS vai ZAĻŠPiektdiena - RAIBS  / KRĀSAINS...

Lasīt tālāk
Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022

Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022

2022. gada 7. februāris

2022. gadā Latvijas skolu Ziemas festivāls notiks jau otro reizi – virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā: https://distantrace.com/lv/. Sacensības notiek no 2022. gada 7. februāra līdz 14. februārim.Festivāla uzdevums ir popularizēt ziemas un ziemā pieejamos sporta veidus, sekmēt jaunatnes sporta attīstību Latvijā, veicināt Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs un motivēt tās atbalstīt jaunatnessportu. Arī Sējas skolas skolēni un skolotāji aktīvi piedalās kilometru krāšanas festivālā, izaicinot cits citu, un katrs pats sevi! To, kā veicas mums un kā veicas citām skolām, var skatīt...

Lasīt tālāk
Makulatūras vākšanas konkurss

Makulatūras vākšanas konkurss

2022. gada 10. janvāris

“Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, "LAUTUS VIDE" PS un Valsts izglītības satura centru arī 2021/2022. mācību gadā aicināja Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, vācot makulatūru un sacensties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā.Kā jau parasti, arī Sējas pamatskola aktīvi piedalās šajā aktivitātē. Arī šoreiz mūsu aktivitāte vainagojusies panākumiem, jo Sējas pamatskola uz 2021.gada decembri ir savākusi vislielāko makulatūras apjomu starp izglītības iestādēm, tādejādi izvirzoties par konkursa starpposma uzvarētāju un iegūstot starpposma uzvarētāja balvu,...

Lasīt tālāk
LEPOJAMIES!

LEPOJAMIES!

2022. gada 6. janvāris

Lepojamies ar Sējas pamatskolas 5.klases skolnieci Elzu Mairu Tirzbanurti, kura ieguvusi 2.vietu, vecuma grupā no 7-11 gadiem, kustības "Par dabisku ģimeni" organizētajā zīmējumu konkursā - "Mans tētis supervaronis".Paldies Elzai un vizuālās mākslas skolotājai par ieguldīto darbu!

Lasīt tālāk
Lai laimīgs un panākumiem bagāts Jaunais 2022.gads!

Lai laimīgs un panākumiem bagāts Jaunais 2022.gads!

2021. gada 31. decembris

Lasīt tālāk
Ziemassvētku sveiciens

Ziemassvētku sveiciens

2021. gada 21. decembris

Sējas skolas skolēni kopā ar skolotājiem un pārējo skolas personālu novēl visiem skaistus, gaišus un sirdssiltus Ziemassvētkus!Domāsim gaišas domas, mīlēsim savus apkārtējos un būsim veseli! Ziemassvētku koncertu - apsveikumu no Sējas skolas kolektīva- skaties šeit: Ziemassvētku sveiciens

Lasīt tālāk
Konkursa

Konkursa "Ko Tu zini par Latviju?" laureāti

2021. gada 19. novembris

Valsts svētku nedēļā, Sējas skolā norisinājās, Skolēnu padomes organizēts, zināšanu konkurss "Ko Tu zini par Latviju?". Konkurss tika vaidots 1.-3., 4.-6. un 7.-9. klašu grupās. Skolēni atbildēja uz testa veida jautājumiem lietotnē Kahoot, kur arī uzreiz uzzināja savus rezultātus klasē, bet vēlāk arī uzzināja savus rezultātus savā klašu gurpā kopumā. Dienu pirms Latvijas dzimšanas dienas visi laureāti arī saņēma savus godam nopelnītos atzinības rakstus!Sakām paldies visiem par piedalīšanos un ceram, ka piedaloties šajā konkursā, zināšanas par Latviju ir kļuvušas vēl labākas! :)  

Lasīt tālāk