Sākums

"Mūzika Tev" koncertu cikla otrā nodarbība 8.-9.klases skolēniem

2017. gada 23. novembris

Koncertā "Zem Spānijas debesīm" baudīsim trio Art-i-Shock, dziedātājas Marlēnas Keines un grupas Duende uzstāšanos.

Lasīt tālāk

Sējas pamatskolas skolēnu un skolotāju apsveikums Latvijas dzimšanas dienā!

2017. gada 17. novembris

Skaties šeit!

Latvijas dzimšanas dienas pasākums

2017. gada 17. novembris

"Mūzika Tev" koncertu cikla otrā nodarbība 5.-7.klases skolēniem

2017. gada 15. novembris

Nodarbības tēma "Džeza šūpolēs". Skolēni dzirdēs Latvijas Radio bigbendu, Kristīni Prauliņu un Daumantu Kalniņu

Lasīt tālāk
Mārtiņdienas pasākums (rotaļas, dejas un tirdziņš)

2017. gada 10. novembris

"Mūzika Tev" koncertu cikla pirmā nodarbība 1.-4.klases skolēniem

2017. gada 30. oktobris

Skolēni izbaudīs koncertu  "Princese un pazudušais pērtiķis", kurš veidots pēc Luīzes Pastores grāmatas motīviem. Uzzinās par gleznotāja Jaņa Rozentāla laiku Rīgā. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solisti, ansamblis "Brokastis četratā" un perkusionists Nils Īle.

Labo darbu nedēļa 16.-20.oktobris

2017. gada 16. oktobris

Aicinājums ziedot skolai tulpju sīpolus, lai pavasarī puķu dobe uzziedētu košāka, gaidot Latvijas simtgadi.

Filma

Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" būs skatāma Lojas k/n 2017.gada 20.oktobrī plkst. 15.00

2017. gada 20. oktobris

Vara Braslas jaunā ģimenes spēlfilma VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU ar apvienības “Kinopunkts” palīdzību dodas vēl tuvāk skatītājiem – tagad to varēs noskatīties ne tikai kinoteātros, bet arī reģionālajās kultūras iestādēs - arī pie mums Lojas kultūras namā. Filmā -  astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras. Režisors: Varis BraslaScenārija autors: Alvis LapiņšOperators: Uldis JancisMākslinieks: Mārtiņš MilbretsMontāžas režisors: Māris BērziņšKomponists: Emīls Zilberts Lomās: Mārtiņš Vilsons, Markuss Jānis Eglītis, Akvelīna Līvmane, Eva Ozola, Mārtiņš Meiers, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis, Alise Polačenko, Inese Pudža, Vizma Kalme Producents:...

"Mūzika Tev" koncertu cikla pirmā nodarbība 5.-7.klases skolēniem

2017. gada 18. oktobris

Skolēniem tiks piedāvāts multimediāls uzvedums "Mana tautasdziesma" ar Arni Medni, Anniju Putniņu, Miku Dukuru un koklētāju Laimu Jansoni.

Lasīt tālāk
Sākas makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkurss

Sākas makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai!"

2017. gada 9. oktobris

“Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2017./2018. mācību gadā. Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus. Sējas pamatskola jau ir pieteikusies šim konkursam un sāk makulatūras un izlietoto bateriju vākšanu. Ikviens Sējas novada iedzīvotājs var palīdzēt mums šajā darbā. Ja Jums ir makulatūra vai baterijas, tad vediet, mēs pieņemsim. Kontakttālrunis: 26704235 (skolas dežurante Ina).

"Mūzika Tev" koncertu cikla pirmā nodarbība 8.,9.klases skolēniem

2017. gada 12. oktobris

Pirmā koncerta laikā iepazīsimies ar Latvijas simtgadei apkopotajām kordziesmām "Skaistākās no simta", kuras izpildīs Latvijas Radio koris. Pēc koncerta apmeklēsim Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju.

Teātra izrādes

Teātra izrādes "80 dienās apkārt zemeslodei" apmeklējums Valmieras drāmas teātrī

2017. gada 10. oktobris

Tikšanās ar Guntaru Raču MSĢ

2017. gada 9. oktobris

Zinību diena Sējas pamatskolā

2017. gada 30. augusts

Zinību diena Sējas pamatskolā 1. septembrī plkst. 10:00

Sējas skolas 95 gadu jubileja

2017. gada 30. jūnijs

2017. gada 26. augustā plkst. 18:00 laipni aicinām visus absolventus, skolotājus un darbiniekus uz Sējas skolas Satikšanās balli!