X

Velo pulciņš Sējas pamatskolā

2019. gada 8. oktobris

Velo pulciņš Sējas pamatskolā Ar šo mācību gadu Sējas pamatskolā savu darbību sāk Velo pulciņš, kurā bērni un jaunieši varēs stiprināt savas zināšas ceļu satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā, velosipēda uzbūvē, drošas braukšanas pamatprincipos, kā arī uzlabot savas velosipēdu vadīšanas prasmes, lai droši piedalītois ceļu satiksmē un startētu velo sacensībās. Tāpat velo pulciņa dalībnieki būs labāk sagatavoti, lai spētu nokārtot CSDD eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.
Pirmās šī gada Velodrošības mācību sacensības Velo pulciņa dalībniekiem jau 12.oktobrī Baložos, kad jaunie velo braucēji iepazīsies ar šo sacensību norisi un visiem uzdevumiem, kas vispār šādās sacensībās ir veicami!
Velo pulciņa skolotāja Eva Jākobsone.
Vēlam veiksmi!