X

Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā

2019. gada 20. oktobris

Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā

TŪRISTU STARTI MISĀ.

Pēc nelielas atpūtas vasarā, Sējas skolas tūrisma pulciņa dalībnieki turpina startēt un krāt punktus gada kopvērtējuma reitingam.

19.-20.oktobrī- Misā, Vecumnieku novadā- norisinājās Latvijas kausa 4.posms sporta tūrismā- ,,O.Kalpaka kauss 2019”. Sacensības, kas veltītas Lāčplēša dienai.

Startējām ar divām komandām, pārstāvot divas vecuma grupas.

Pirmajā dienā notika komandu kontroles pārgājiens, kurā atkarībā no vecuma, bija jāveic 13-18km gari maršruti un, jāveic tajā dažādi tūrisma tehnikas, novadpētniecības, laivu braukšanas, orientēšanās un citi uzdevumi. Otrajā dienā starti notika daudz īsākā distancē- individuāli un komandā, veicot tikai tūrisma tehnikas elementus, starp kuriem bija arī paši vienkāršākie, tādi kā- telts celšana un ugunskura kurināšana ar aukliņas pārdedzināšanu.
Jāsaka, ka laika apstākļi lutināja ar siltu un brīžam pat- saulainu laiku. Un rezultāti arī neizpalika. Mazākie pārveda mājās 1.vietas kopvērtējuma kausu, pa dienām iegūstot 1.un 2.vietu. Lielākie- 1.dienā- ceturtie, otrajā- Trešie un kopvērtējumā- dalītā 3.-4.vieta.

Šajā sezonā palikušas vēl vienas sacensības, kas notiks Krāslavā, taču jau šobrīd esam sakrājuši ļoti vērtīgus punktus gada vērtējumam un ceram, ka būsim nodrošinājuši vietu uz goda pjedestāla. Tikai jautājums- kura tā būs? Lai arī turpmāk mums veicās!

Paldies novada domei par atbalstu!

No galerijas

Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -
Tūrisma pulciņa audzēkņu starti O.Klapaka kausā Misā -