X

Teātra izrāde "Labie bērni" Valmieras teātrī

2019. gada 4. februāris

Teātra izrāde

Izrādi "Labie bērni"  Valmieras teātrī 2019.gada 4.februārī apmeklēs 9.klases skolēni.
Luga “Labie bērni” pēta atgadījumu, kas noticis ar vidusskolnieci Hloju sestdienas vakara ballītē. Pati Hloja neko neatceras, bet skolā visi sačukstas. Sociālajos tīklos sāk parādīties komentāri, vēlāk bildes un video. Izrādās, ka Hloja ir cietusi nodarījumā, ko veikuši viņas vienaudži. Notikums ir nofilmēts, safotogrāfēts un negaidīti tiek publiskots. Izrāde saņēmusi 2017./2018. gada sezonas Latvijas teātru gada balvu kategorijā "Gada izrāde pusaudžiem". Lomās: Elīna Avotiņa, Anna Nele Āboliņa, Alise Danovska, Aminata Grieta Diarra, Madara Bore, Klinta Leja, Elīna Hanzena, Andris Gindra, Pauls Iklāvs, Emīls Krūmiņš, Oskars Vīksne, Toms Veličko, Ilva Centere .