X

SVEICIENS NO SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES

2020. gada 20. maijs

SVEICIENS NO SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES

Šobrīd ārā ir maijs - puķes zied dažādiem, krāsainiem ziediem, putni čivina zaļajos koku zaros un siltie saules stari slīd pār zemi. Straujiem soļiem tuvojas mācību gada noslēgums, bet ap sirdi ir nedaudz skumīgi. Kopš marta vidus Latvijā ir ieviesta ārkārtas situācija sakarā ar Covid-19 pandēmiju un mums, skolēniem, mācības notiek attālināti, katram savās mājās. Tas nav viegli, kaut šādi izglītojoties, mēs mācāmies būt atbildīgāki pret saviem pienākumiem un pilnveidojam savas IT prasmes. Viegls šis laiks nav nevienam - nedz skolēniem, nedz skolotājiem, nedz mūsu vecākiem, jo šāds mācīšanās modelis mums visiem bija kas jauns un neierasts. Nebija nekādas pamācības, kā šādā situācijā mācīties būtu vislabāk. Liels paldies visiem skolotājiem par to, ka bijāt tik pretimnākoši, saprotoši un izpalīdzīgi, ka uzklausījāt un palīdzējāt mums līdz kamēr visu sapratām. Mēs to ļoti novērtējam, kaut vārdos ne visi to pasakām. Visgrūtākais šajā laikā bija nesatikties ar draugiem un neizbaudīt kopā būšanu skolā. Kamēr tas nebija aizliegts, mēs to nenovērtējām. Šogad visiem mācību gads beigsies 29.maijā, arī 9.klasei. Viņiem šāds mācību gada noslēgums bija visneplānotākais – izpalika Pēdējais zvans, noslēguma eksāmeni ir atcelti un arī nav skaidrības vai varēs notikt izlaidums, bet nav iemesls, lai skumtu. Tuvojas vasara, būs brīvlaiks, kad visi varēsim no sirds patikas atpūsties un sakrāt spēkus jaunajam mācību gadam. Novēlu visiem  veiksmi un izturību, lai pabeigtu šo mācību gadu pēc iespējas labāk. Devītajiem – piepildīt savus nākotnes sapņus! Dosimies pretim vasarai ar smaidu sejā!

Sējas pamatskolas skolēnu pašpārvaldes priekšsēdētāja Sabīne Atraste