Sporto visa klase sezonas atklāšana

2019. gada 1. novembris

Sporto visa klase sezonas atklāšana Piektdien, 1.novembrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 8000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai.
Projektā piedalās arī 2. un 3. klase no Sējas pamatskolas, kuras sporto 5 dienas nedēļā, atšķirībā no pārējām klasēm, kam sporta nodarbības ir tikai 2 dienas nedēļā.
Otrā klase šogad tikai sāk savu dalību projektā, taču trešā klase ar audzinātāju Ilzi Liepiņu, ir jau pieredzējuši, jo projektā piedalās otro gadu.
Jāsaka, ka atklāšanas pasākums bija tiešām iespaidīgs - bija vērojami riteņbraucēju un moto braucēju triki, varēja satikt dažādus sporta komandu talismanus, kā arī pasākuma kulminācijā bērnus priecēja Bermudu divstūra koncerts!
Neliels ieskats pasākumā redzams galerijā, savukārt vairāk par projektu "Sporto visa klase" lasāms interneta vietnē https://sportovisaklase.olimpiade.lv

Sporto visa klase sezonas atklāšana -