28 mar 2024 Lieldienu aktivitātes Sējas skolā 28 mar 2024 Lieldienu olu krāsošana un svētku koncerts 2 apr 2024 Lieldienu olu konkurss 2 apr 2024 Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Sniega aktivitātes

2021. gada 3. marts

Sniega aktivitātes

Mācoties attālināti un daudz laika pavadot pie viedierīcēm, jo īpaši svarīgi ir iziet svaigā gaisā un izkustēties! Šeit neliels ieskats Sējas skolas skolēnu ziemas mācību-atpūtas aktivitātēs.

Sniega aktivitātes - Mācoties attālināti pie viedierīcēm, jo īpaši svarīgi ir iziet svaigā gaisā un izkustēties, tāpēc šeit neliels ieskats Sējas skolas skolēnu ziemas mācību-atpūtas aktivitātēs.