X

Tuvākie notikumi

25 feb 2020 Ģitāras spēles meistarklase projekta "Skolas soma" ietvaros 5 mar 2020 VECĀKU DIENA SĒJAS PAMATSKOLĀ 11 mar 2020 Abonementa koncertlekciju cikla koncerts un mācību ekskursija 3.klasei 11 – 13 mar 2020 Projektu nedēļa "VIDE"

Skolotāju diena Sējas pamatskolā

2019. gada 4. oktobris

Skolotāju diena Sējas pamatskolā Kā jau katru gadu, arī šogad Sējas skolā tika svinēta skolotāju diena.
Skolotāju dienu tradicionāli organizē 9.klases skolēni ar savas audzinātājas atbalstu - arī šis gads nebija izņēmums. Devītie bija parūpējušies par jauku svinīgo pasākumu, kurā savu sveicienu skolotājiem parādīja arī Sējas skolas Teātra sporta pulciņa dalībnieki. Pasākuma laikā skolas skolēniem bija jāatmin skolotāji, skatoties uz bildēm, kad skolotāji paši vēl bija mazi skolnieki, kā arī notika "Gada skolotāja" titulu pasniegšanas ceremonija, kurā tika sadalītas tādas nominācijas kā - Gada smaidīgākais, gudrākais, jautrākais, izpalīdzīgākais, klusākais, prasīgākais, modermākais utt. skolotājs!
Mūsu skolas skolotāji tika samīļoti, apsveikti un iepriecināti no visas sirds!
Tāpat tradicionāli pēc svinīgā pasākuma mācību stundas jaunāko klašu skolēniem vadīja devītie, kas jau laikus bija devušies konsultēties pie skolotājiem, lai stundas būtu interesantas un izdevušās!