28 mar 2024 Lieldienu aktivitātes Sējas skolā 28 mar 2024 Lieldienu olu krāsošana un svētku koncerts 2 apr 2024 Lieldienu olu konkurss 2 apr 2024 Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Sējas skolas aprīļa mēneša izaicinājums visām skolēnu ģimenēm!

2020. gada 1. aprīlis

Sējas skolas aprīļa mēneša izaicinājums visām skolēnu ģimenēm! Sējas skola izaicina katra skolēna ģimeni iesaistīties Aprīļa mēneša izaicinājumā - "Dārgumu lāde".

Šajā izaicinājumā jums:

1. Jasagatavo lapiņas, rakstāmos un "Dārgumu lādi", kas var būt jebkurš trauks, groziņš, burciņa (esiet radoši);
  2. Katru dienu visi ģimenes locekļi brīvi izvēlētā laikā uz lapiņas (vai vairākām) uzraksta to, kas viņu iepriecinājis, un ieliek "Dārgumu lādē";
  3. Nedēļas nogalē (sestdien vai svētdien) ģimene sapulcējas, lai kopīgi izpētītu "Dārgumu lādes" saturu. Nākamajā nedēļā sāciet krāt jaunus dārgumus..
  4. Nofotografē, uzfilmē vai apraksti, kā jūsu ģimene pārrunā un pēta savu "Dargumu lādi" , un atsūti skolas bibliotēkas vadītājai - skolotājai Kristīnei Jākobsonei vai skolas psiholoģei Sanitai Strodai e-klasē. :)

Lai jums veicas!