X

Tuvākie notikumi

25 feb 2020 Ģitāras spēles meistarklase projekta "Skolas soma" ietvaros 5 mar 2020 VECĀKU DIENA SĒJAS PAMATSKOLĀ 11 mar 2020 Abonementa koncertlekciju cikla koncerts un mācību ekskursija 3.klasei 11 – 13 mar 2020 Projektu nedēļa "VIDE"

Sējas pamatskolas Tautas deju pulciņa dalībnieki uzstājas Starptautiskās Senioru dienas pasākumā

2019. gada 1. oktobris

Sējas pamatskolas Tautas deju pulciņa dalībnieki uzstājas Starptautiskās Senioru dienas pasākumā Šodien, 1.10.2019. Sējas pamatskolas mazie dejotāji, Tautas deju pulciņa vadītājas Ilvas Zvejnieces vadībā, ar savu priekšnesumu priecēja seniorus Starptautiskās Senioru dienas pasākumā, Pabažu kultūras namā.
Prieks gan bērnu, gan senioru acīs raitam deju solim ritot! Par savu priekšnesumu dejotāji saņēma arī Pateicības rakstu!