X

Sējas pamatskolā notiek makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai!"

2017. gada 9. oktobris

Sējas pamatskolā notiek makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2017./2018. mācību gadā. Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.
Sējas pamatskola jau ir pieteikusies šim konkursam un sāk makulatūras un izlietoto bateriju vākšanu. Ikviens Sējas novada iedzīvotājs var palīdzēt mums šajā darbā. Ja Jums ir makulatūra vai baterijas, tad vediet, mēs pieņemsim.
Kontakttālrunis: 26704235 (skolas dežurante Ina).