X

Tuvākie notikumi

22 nov 2019 Teātra izrāde "Polianna" 5.- 6.klašu skolēniem projekta SKOLAS SOMA ietvaros. 23 nov 2019 Velo pulciņa dalība velodrošības sacensībās "Baložu velodrošiba" 11 dec 2019 Teātra izrāde "Nekas" 7.- 9.klašu skolēniem, projekta SKOLAS SOMA ietvaros. 12 dec 2019 Valmieras Drāmas Teātra izrāde "Smieklu sasaukšanās" ar Renāra kaupera dziesmām, 1.- 4.klašu skolēniem projekta SKOLAS SOMA ietvaros.

Pierīgas novadu skolu sacensības RUDENS KROSS

2019. gada 24. septembris

Pierīgas novadu skolu sacensības RUDENS KROSS Šodien, 24.septembrī, Baložu vidusskolā notika Pierīgas novadu skolu sacensības Rudens Krosā. Arī Sējas pamatskolas 10 skolēni piedalījās šajās sacensībās un ieguva vērā ņemamus panākumus. Savā vecuma grupā 1.vietu individuāli izcīnīja 7.klases skolniece Madara Kļavniece, savukārt komandu kopvērtējumā Sējas pamatskola ierindojās 5.vietā. 
Vairāk individuālos rezultātus iespējams skatīt šeit: http://fotofiniss.lv/sacensibas/pierigas-skolenu-rudens-kross-2019/rezultati/pa-grupam

P
aldies skolēniem par dalību un vecākiem par abalstu!

No galerijas

Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -
Pierīgas skolu sacensības RUDENS KROSS -