X

Nodarbības 7.klasei “Izzini​ ​sevi​ ​-​ ​saproti​ ​citus​!”

2019. gada 28. februāris

ESF projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei 14 pašvaldībās” ietvaros 28.februārī un 1.martā Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar Zinātnes un mācību centru “Cilvēks un visums” vadīs nodarbību ciklu 7.klases skolēniem cieņpilnas attieksmes un komunikācijas kultūras veicināšanai skolā.  Divu savstarpēji tematiski saistīto nodarbību cikla laikā  izglītos un caur dažāda veida praktiskiem uzdevumiem veicinās skolēnu pašizpratni (izpratni par cilvēka emocijām, uztveres          procesa principiem), pašregulācijas prasmes un izpratni par cieņpilnas komunikācijas nozīmi un           principiem, tādējādi uzlabos klases sociāli emocionālo klimatu.