X

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Sējas pamatskolas fināls

2020. gada 6. marts

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Sējas pamatskolas fināls Jau šo piektdien, 6.martā, Sējas pamatskolā notiks Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību skolas fināls. Tajā piedalīsies pieci skolēni no 5.klases un pieci skolēni no 6.klases, kas uzrādīja visaugstākos rezultātus skolas atlases kārtā. Savukārt skolas finālsacensību uzvarētājs tālāk dosies uz reģionālo finālu, kas notiks 3.aprīlī Salaspilī. Lai dalībniekiem veicas!


Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) rīko Skaļās lasīšanas sacensību, kur 11 – 12 GADUS VECI 5. UN 6. KLAŠU SKOLĒNI visā valstī tiek aicināti piedalīties un skaļi lasīt sevis izvēlētu, 3 minūtes garu fragmentu no kādas grāmatas. Vispirms savā skolā vai reģiona bibliotēkā, tad reģionālajā finālā, un (uzvaras gadījumā) lielajā valsts finālā - Latvijas Nacionālājā bibliotēkā. Sacensība ir aizgūta no Holandes, kur tā notiek jau vairāk nekā 20 gadus, iesaistot ap miljons bērnu.

No galerijas

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Sējas pamatskolas fināls -
Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Sējas pamatskolas fināls -
Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Sējas pamatskolas fināls -