X

Latvijai svētki

2020. gada 27. aprīlis

Latvijai svētki Tuvojoties 4. maijam, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai, Valsts kanceleja aicina – veicināsim izpratni un stiprināsim zināšanas un cieņu par mūsu vēsturi visi kopā!

Šogad aprit 30 gadi, kopš parakstīta Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācija, taču valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ nav iespējams aizvadīt nevienu šim notikumam veltītu publisko pasākumu, tādēļ uzrunājam skolas un skolēnus visā Latvijā, lai svinētu šos svētkus citādi nekā ierasts – virtuāli.

 Šajā saitē var apskatīt informatīvi izglītojošo materiālu (faktu lapu) par 4. maija nozīmi, kas būtu jāzina katram latvietim: https://www.mk.gov.lv/sites/default/files/editor/4._maija_neatkaribas_deklaracija.pdf

Aicinām iesaistīties svētku sajūtas radīšanā – ja Jums ir iespēja un vēlēšanās, sagatavojiet savu foto vai video sveicienu Latvijai šī gada Neatkarības atjaunošanas dienā, publicējiet to sociālajos tīklos _Facebook, Twitter, Instagram_ un aprakstā atzīmējiet arī Ministru kabineta profilu, lai varam ar to dalīties tālāk, tādējādi vairojot patriotismu, valstiskuma un kopības sajūtu visā Latvijā.

Publicējot savu foto/video sveicienu, aicinām aprakstā izmantot arī mirkļbirku #ESESMULATVIJA

MINISTRU KABINETA ATZĪMĒŠANA SOCIĀLAJOS TĪKLOS:

* Facebook: _Ministru kabinets / Government of Latvia_ (@valdibasmaja)
* Instagram: _Ministru kabinets_ (@valdibasmaja)
* Twitter: _Valdības māja_ (@Brivibas36)

No galerijas

Latvijai svētki -
Latvijai svētki -
Latvijai svētki -
Latvijai svētki -
Latvijai svētki -
Latvijai svētki -