X

Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde

2019. gada 4. decembris

Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde Trešdien, Sējas pamatskolas skolēni devās savas zināšanas un prasmes demonstrēt uz  alternatīvo olimpiādi 4. un 5.klašu skolēniem - Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību jomā.
No mūsu skolas savus spēkus pārbaudīja Matīss, Marians, Elza un Daniela. Jauniešiem bija jāprezentē sava skola un novads, jāatbild uz dažādiem teorētiskajiem jautājumiem par literatūru, mākslu, mūziku un drāmu. Tāpat bērni uzstājās ar īsu uzvedumu - mājasdarbu, kurā tika dots dzejolis "Mākonis", kas skatītājiem jāpasniedz jebkādā radošā veidā. Bērniem sagatavoties palīdzēja Sējas skolas skolotājas, teātra pulciņa vadītājs Oskars Vīksne, runas skolotāja Ligita Šleiere, mūzikas skolotāja Iveta Vēvere un ar plakātiņu palīdzēja mākslas skolotāja Vita Vīksne.
Lai gan godalgotās vietas tika citiem, tomēr arī mūsu bērni nostartēja godam.

No galerijas

Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde -
Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde -
Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde -
Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde -
Kultūras izpratnes un pašizaugsmes mākslas mācību joma - alternatīvā olimpiāde -