X

Ierindas skate par godu Latvijas svētkiem

2019. gada 14. novembris

Ierindas skate par godu Latvijas svētkiem 14.novembrī Sējas pamatskolā notika Ierindas skate, kas veltīta mūsu māmuļas Latvijas svētkiem.
Ierindas skate Sējas skolā ir jau sen izveidojusies tradīcija, ko cenšamies saglabāt, lai skolēniem radītu lielāku vienotības sajūtu, savstarpēju cieņu, disciplīnu un arī nelielu sacensības garu, gatavojoties pasākumam un, protams, stiprinātu patriotisma jūtas pret mūsu zemi Latviju.
Katru gadu tiek aicināti arī Latvijas armijas un citi ar militāro dienestu saistīti cilvēki, kas vēro mūsu jauniešus un novērtē soļošanas prasmes. Arī šis gads nebija izņēmums, un mūsu ierindas skati vēroja pieci ar militāro dienestu saistīti cilvēki - Klāvs Niklass, Rita Nazarova, Sergejs Čevers, Solvita Petroviča un Mareks Barinskis.
Jāsaka, ka žūrijas locekļi bija ļoti patīkami pārsteigti par mūsu skolas skolēnu sniegumu ierindas skatē, ko vairākkārt arī akcentēja. Daži no viņiem nekad nebija redzējuši šādu skati skolā, kaut gan pašiem tā lielākoties ir ikdiena - soļošana un ierindas mācība, tāpēc žūrija uzslavēja skolu par šādas tradīcijas esamību un par skolēnu lielisko sniegumu skatē! Prieks klausīties komplimentus un tik lielisku novērtējumu!
Žūrija soļošanu vērtēja arī ar punktiem, kā rezultātā arī klases saņēma vietas ierindas skatē.
Šī gada rezultāti:

1.- 3. klašu grupā
1.vieta - 2.klase;
2.vieta - 1.klase;
3.vieta - 3.klase;
Labākais komandieris šajā vecuma grupā - Marī Vikse (2.klase).

4.- 6. klašu grupā
1.vieta - 4.klase;
2.vieta - 6.klase;
3.vieta - 5.klase;
Labākais komandieris šajā vecuma grupā - Daniela Maksimova (4.klase).

7.- 9. klašu grupā
1.vieta - 8.klase;
2.vieta - 9.klase;
3.vieta - 7.klase;
Labākais komandieris šajā vecuma grupā - Sabīne Atraste (8.klase).

Paldies visiem par piedalīšanos un atbalstu!

Vairāk par to, kā mums gāja, var skatīt galerijā.

No galerijas

Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -
Ierindas skate -