X

Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" būs skatāma Lojas k/n 2017.gada 20.oktobrī plkst. 15.00

2017. gada 20. oktobris

Filma

        Vara Braslas jaunā ģimenes spēlfilma VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU ar apvienības “Kinopunkts” palīdzību dodas vēl tuvāk skatītājiem – tagad to varēs noskatīties ne tikai kinoteātros, bet arī reģionālajās kultūras iestādēs - arī pie mums Lojas kultūras namā. Filmā -  astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras.

Režisors: Varis Brasla
Scenārija autors:
Alvis Lapiņš
Operators:
Uldis Jancis
Mākslinieks:
Mārtiņš Milbrets
Montāžas režisors:
Māris Bērziņš
Komponists:
Emīls Zilberts

Lomās: Mārtiņš Vilsons, Markuss Jānis Eglītis, Akvelīna Līvmane, Eva Ozola, Mārtiņš Meiers, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis, Alise Polačenko, Inese Pudža, Vizma Kalme

Producents: Gatis Upmalis