28 mar 2024 Lieldienu aktivitātes Sējas skolā 28 mar 2024 Lieldienu olu krāsošana un svētku koncerts 2 apr 2024 Lieldienu olu konkurss 2 apr 2024 Lielie lasīšanas svētki Sējas skolā

Bērnu žūrija 2019

2020. gada 12. maijs

Bērnu žūrija 2019 2019. gada Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija noslēdzās marta mēnesī.
Sakarā ar radušos situāciju Latvijā un pasaulē, mums nesanāca nosvinēt Lielos lasīšanas svētkus Sējas pamatskolā un saņemt godam nopelnītās balviņas par lielisko lasīšanu, taču Bērnu žūrijas dalībnieki, nebēdājiet - balviņas jūs gaidīs līdz brīdim, kad atgriezīsieties skolā! :)

Taču vēlamies publiski sumināt lasītājus, kas cītīgi lasīja grāmatas uz aizpildīja elektronisko anketu, kurā novērtēja izlasītās grāmatas! :)

No sirds sveicam:
Elīna Babicka
Elza Priedīte
Sofija Šakina
un īpašs PALDIES Danielai Maksimovai, kura izlasīja pat divu vecuma grupu grāmatas!
5.klase
Laura Mamedova