25 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 4.-9.klasēm 26 apr 2024 Olimpiskā diena 2024 26 – 27 apr 2024 Lielā talka Sējas skolā 30 apr 2024 Pavasara dzejoļu konkurss 1.-3. klasēm

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem

2020. gada 14. decembris

7.klases idejas Ziemassvētku rotājumiem Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet pilnu ziņu un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)

Idejas Ziemassvētku rotājumiem - Sējas pamatskolas 7.klases skolēni, attālināto mācību laikā sagatavojuši dažādas idejas un ieteikumus interesantu Ziemassvētku dekoru izgatavošanai. Atveriet attēlus un aplūkojiet idejas, iespējams atradīsiet kādu noderīgu ideju arī saviem mājas dekoriem! :)