X

10 idejas kā svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu

2020. gada 28. aprīlis

10 idejas kā svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu 2020. gads Latvijas valsts simtgades programmā atgādina par Latvijas brīvībai nozīmīgiem pagrieziena punktiem. Šogad aprit trīsdesmit gadi, kopš deklarācijas "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" pieņemšanas 1990. gada 4. maijā. Ārkārtējās situācijas dēļ šogad svētki būs atšķirīgi, mēs netiksimies klātienē publiskos pasākumos un nesvinēsim plašā draugu un tuvinieku lokā, bet mums ir iespēja pašiem mājās radīt īpašu svētku noskaņu, ielikt logā sirsnīgu sveicienu 4. maija svētkos, lai tas iepriecina kaimiņus, kā arī izmantot laiku, lai izzinātu Atmodas laika notikumus.
www.lv100.lv  piedāvā 10 idejas, kā šogad svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi, 4.maijā. Priecāsimies, ja jūs šim sarakstam pievienosiet savas idejas! :)